Stranica: 450/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 ruj 2012, 02:34
Postao/la Lutherus
jasox je napisao/la:Kako pises postove na forumu

? .. Lynx ?
ne. vim web browser.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 18:16
Postao/la Vl@do
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 18:32
Postao/la calisto053
Vl@do je napisao/la:
Oho, netko opet eksperimentira!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 18:56
Postao/la Vl@do
Uvijek. I mogu reći da je sjeo od prve na stari laptop.

Dual boot sa XUbuntu. Ma milina. Točno kao što je rekao onaj naš poznati pisac recenzija, prepoznao wi-fi, ma ludilo.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 18:58
Postao/la Captain Hook
Sta je to onaj wattos ili?
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 19:02
Postao/la Vl@do
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 19:03
Postao/la calisto053
Najviše mi se svidjelo što je i zapamtio wifi postavke nakon instalacije! Stvarno su ga ispeglali i poboljšali u odosu na ranije verzije
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 09 ruj 2012, 19:04
Postao/la Captain Hook

jel to radi ili?

Skoro bi stavio linux mint 13 xfce 64 bit na probu...
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 10 ruj 2012, 15:12
Postao/la max360se
Ma ča lipo dela

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 10 ruj 2012, 15:26
Postao/la stefan
max360se je napisao/la:Ma ča lipo dela

Nešto ti ne štima sa Plasmom. Panel ti nije proziran. Ili je to takva tema?
Probaj Cream plasma temu!
Meni je nešto štekalo (sa prozirnošću), pa sam maknuo cijeli panel i stavio novi... i sad radi savršeno!
Mislim da je do greške došlo zbog updejta na KDE 4.9
