Stranica: 454/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 14:03
Postao/la blacx
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 14:52
Postao/la Vl@do
@blacx, :thumbs dobra ! Neću pitati za link jer si to ti fotkao, nadam se.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 15:24
Postao/la blacx
Vl@do je napisao/la:@blacx, :thumbs dobra ! Neću pitati za link jer si to ti fotkao, nadam se.
Jesam :mrgreen:
Slobodno iskoristi, izvoli:
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 15:49
Postao/la Vl@do
Nije mi dva puta trebalo reći. Samo nemam brod pa sam ovaj vez ovako iskoristio. ;)

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 15:49
Postao/la blacx
Vl@do je napisao/la:Nije mi dva puta trebalo reći. Samo nemam brod pa sam ovaj vez ovako iskoristio. ;)

slika
Odlično :thumbs :D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 15:51
Postao/la calisto053
Vl@do je napisao/la:Nije mi dva puta trebalo reći. Samo nemam brod pa sam ovaj vez ovako iskoristio. ;)

slika

Vl@do spustio panel u more, a armižao (privezao uz kraj) ikone! :lol: :thumbs

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 13 ruj 2012, 16:02
Postao/la retsam
Iako samo skoro pa početnik u vizualnom uređivanje KDE-a , evo Mageie i KDE-a :)

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 14 ruj 2012, 10:12
Postao/la Lutherus
Stigla jesen

slika

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 14 ruj 2012, 10:45
Postao/la Medojedni jazavac
baterija ti je prazna

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 14 ruj 2012, 10:57
Postao/la Lutherus
Koja baterija? Imam hp.