Stranica: 454/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 14:03
Postao/la blacx
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 14:52
Postao/la Vl@do
@blacx,

dobra ! Neću pitati za link jer si to ti fotkao, nadam se.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 15:24
Postao/la blacx
Vl@do je napisao/la:@blacx,

dobra ! Neću pitati za link jer si to ti fotkao, nadam se.
Jesam
Slobodno iskoristi, izvoli:

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 15:49
Postao/la Vl@do
Nije mi dva puta trebalo reći. Samo nemam brod pa sam ovaj vez ovako iskoristio.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 15:49
Postao/la blacx
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 15:51
Postao/la calisto053
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 13 ruj 2012, 16:02
Postao/la retsam
Iako samo skoro pa početnik u vizualnom uređivanje KDE-a , evo Mageie i KDE-a

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 10:12
Postao/la Lutherus
Stigla jesen

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 10:45
Postao/la Medojedni jazavac
baterija ti je prazna
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 10:57
Postao/la Lutherus
Koja baterija? Imam hp.