Stranica: 455/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 14:25
Postao/la max360se
Lutherus je napisao/la:Koja baterija? Imam hp.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 14:35
Postao/la iweb
Nažalost, istinito.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 21:04
Postao/la Captain Hook
Dole desno... Hp nema baterije?!
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 14 ruj 2012, 23:09
Postao/la Yeti
Ima, samo kaj su izrazito kratkog vijeka... Barem iz mog iskustva... Brzo izgube kapacitet...
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 08:43
Postao/la Cooleech
Yeti je napisao/la:Ima, samo kaj (...) Brzo izgube kapacitet...
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 10:43
Postao/la Robi
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 11:18
Postao/la zole052
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 16:04
Postao/la max360se
Ova zadnja dva su odlična

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 17:24
Postao/la zole052
max360se je napisao/la:Ova zadnja dva su odlična

sta ti se svidja mate ili su ti stvarno lijepi

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 17:33
Postao/la calisto053
Kako ti se čini Mate?