Stranica: 456/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 17:43
Postao/la zole052
calisto053 je napisao/la:Kako ti se čini Mate?
radi odlicno... leti na lmde-u
malo nostalgije za starim gnometom...najbolji de
izasao je i 1.4 ali ga jos ni jedna distra nema koliko ja znam, jedva cekam da ga pocnu dalje razvijati da vidim u kojem smjeru ce ici, za sada ga jos slazu da radi sve ko u starom gnometu iako meni za sada jos nista ne fali u verziji 1.2
navodno plavi zub neradi kako treba li to je rjeseno u 1.4 i dodali su podrsku za dropbox u caju

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 17:51
Postao/la zole052
zole052 je napisao/la:
izasao je i 1.4 ali ga jos ni jedna distra nema koliko ja znam
ima ga novi sabayon 10
http://www.sabayon.org/release/press-release-sabayon-10
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:09
Postao/la max360se
zole052 je napisao/la:max360se je napisao/la:Ova zadnja dva su odlična

sta ti se svidja mate ili su ti stvarno lijepi

Stvarno su lijepi
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:23
Postao/la iweb
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:31
Postao/la Suko
Nisam dugo:

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:34
Postao/la iweb
Kakav ti se čini Mint?
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:47
Postao/la Suko
Sporiji je od Suseta. Ostalo super!
Jedino im je onaj program za instalaciju softvera koma. Bugicav do bola! Al zato nisu sklanjali Synaptic pa nema problema.
Odlicna je distra! Da nema Suseta bi ga svakako imao kao glavnu distru. Ovako ce biti backup ako nesto skrsim opet na Suseu. A velika je vjerojatnost da hocu.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:48
Postao/la iweb
Od Suseta je sve sporije

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:50
Postao/la Suko
Svejedno je Mint odlicna distra.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 15 ruj 2012, 21:52
Postao/la iweb
Je. Zbilja su uložili truda.