Stranica: 464/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 ruj 2012, 20:29
Postao/la iweb
Povratak na i3.
Kako je lijepo vratiti se na njega nakon tjedan dana korištenja Gnomea... :ljubav
(for you wallpaper perverts :mrgreen:)

Ice Cold

Postano: 24 ruj 2012, 21:32
Postao/la zagortenay

Re: Ice Cold

Postano: 24 ruj 2012, 21:35
Postao/la zole052
kao uvjek :thumbs

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 ruj 2012, 21:38
Postao/la blacx
Stvarno ::bravo :sokiran

Re: Ice Cold

Postano: 24 ruj 2012, 21:41
Postao/la max360se
Ove planine s desne strane su ti presvjetle. Bodu u oči. :kava

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 ruj 2012, 21:46
Postao/la zagortenay
Not sure if joking or genuine critique =_=
Hmmm =_=

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 ruj 2012, 21:55
Postao/la blacx
zagortenay je napisao/la:Not sure if joking or genuine critique =_=
Hmmm =_=
Mislim da je ovo drugo :zvizdi :facepalm
Max sbatine

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 ruj 2012, 22:34
Postao/la max360se
zagortenay je napisao/la:Not sure if joking or genuine critique =_=
Hmmm =_=
It was intended as a joke but it turned up as a genuine critique. That part is just too bright.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 ruj 2012, 15:40
Postao/la Captain Hook
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 ruj 2012, 18:16
Postao/la zole052
jos elementary... iako jos nije beta nisam u ovih tjedan dana imao uopce problema, zna krepati koji proces nakon nekog updatea ali to se ne primjeti u radu, samo upozorenje iskoci i gotovo

i daje odusevljen os-om... mozda bi i neke kde-ovce iznenadio brzinom... ima samo jednu manu, malo se moze customizirati ali to je normalno, jos je mlad :) ali tako dobroizgleda da nemam potrebe ista mjenjati :mrgreen:
slika