Stranica: 465/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 25 ruj 2012, 18:41
Postao/la calisto053
[quote="zole052"]jos elementary... iako jos nije beta nisam u ovih tjedan dana imao uopce problema, zna krepati koji proces nakon nekog updatea ali to se ne primjeti u radu, samo upozorenje iskoci i gotovo
i daje odusevljen os-om... mozda bi i neke kde-ovce iznenadio brzinom... ima samo jednu manu, malo se moze customizirati ali to je normalno, jos je mlad

ali tako dobroizgleda da nemam potrebe ista mjenjati
U potpunosti se slažem, jedva čekam da izađe!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 25 ruj 2012, 19:45
Postao/la Vl@do
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 ruj 2012, 09:00
Postao/la zagortenay
Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 ruj 2012, 09:13
Postao/la Lutherus
video wallpaper

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 ruj 2012, 09:17
Postao/la zole052
zagortenay je napisao/la:Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows.

pa bolje tako nego da izadju puni bugova
koliko sam citao najbitnije stavke su im dizajn i stabilnost pa cemo vidjeti ali ovo za sada je vise nego stabilno za koristiti, ali svejedno bi bilo bolje barem betu pocekati

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 ruj 2012, 09:22
Postao/la calisto053
zole052 je napisao/la:zagortenay je napisao/la:Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows.

pa bolje tako nego da izadju puni bugova
koliko sam citao najbitnije stavke su im dizajn i stabilnost pa cemo vidjeti ali ovo za sada je vise nego stabilno za koristiti, ali svejedno bi bilo bolje barem betu pocekati

Izlazi jednom godišnje što je relazivno rjetko za jednu distru (ne računajući Debian). Ako je stabilan i potpuno ispeglan, onda može!
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 26 ruj 2012, 20:29
Postao/la zole052
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 07:31
Postao/la Fugu
Ode zec!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 07:36
Postao/la Vl@do
Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 08:01
Postao/la calisto053
Vl@do je napisao/la:Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.
Super izgleda!
