Stranica: 465/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 ruj 2012, 18:41
Postao/la calisto053
[quote="zole052"]jos elementary... iako jos nije beta nisam u ovih tjedan dana imao uopce problema, zna krepati koji proces nakon nekog updatea ali to se ne primjeti u radu, samo upozorenje iskoci i gotovo

i daje odusevljen os-om... mozda bi i neke kde-ovce iznenadio brzinom... ima samo jednu manu, malo se moze customizirati ali to je normalno, jos je mlad :) ali tako dobroizgleda da nemam potrebe ista mjenjati :mrgreen:

U potpunosti se slažem, jedva čekam da izađe! :thumbs

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 ruj 2012, 19:45
Postao/la Vl@do
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 ruj 2012, 09:00
Postao/la zagortenay
Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows. :twisted:

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 ruj 2012, 09:13
Postao/la Lutherus
video wallpaper
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 ruj 2012, 09:17
Postao/la zole052
zagortenay je napisao/la:Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows. :twisted:
pa bolje tako nego da izadju puni bugova :P

koliko sam citao najbitnije stavke su im dizajn i stabilnost pa cemo vidjeti ali ovo za sada je vise nego stabilno za koristiti, ali svejedno bi bilo bolje barem betu pocekati :)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 ruj 2012, 09:22
Postao/la calisto053
zole052 je napisao/la:
zagortenay je napisao/la:Ala i taj Elementary nikad izaći!Kao windows. :twisted:
pa bolje tako nego da izadju puni bugova :P

koliko sam citao najbitnije stavke su im dizajn i stabilnost pa cemo vidjeti ali ovo za sada je vise nego stabilno za koristiti, ali svejedno bi bilo bolje barem betu pocekati :)
:thumbs
Izlazi jednom godišnje što je relazivno rjetko za jednu distru (ne računajući Debian). Ako je stabilan i potpuno ispeglan, onda može!

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 26 ruj 2012, 20:29
Postao/la zole052
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 07:31
Postao/la Fugu
Ode zec!
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 07:36
Postao/la Vl@do
Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 08:01
Postao/la calisto053
Vl@do je napisao/la:Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.
:thumbs
Super izgleda! :bravo