Zaželio sam se čačkanja po linuxu, vidiš da mi je krajnji domet bio promjena desktop pozadine.
Da, lagano počinjemo s dugometražnim crtićima. Evolucija na djelu.
Povratnicima se oprašta offtopic, zar ne?
Moderator/ica: Moderatori/ce
Hvala.calisto053 je napisao/la:Vl@do je napisao/la:Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.![]()
Super izgleda!
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.