Stranica: 466/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 08:02
Postao/la Fugu
Da, zadnjih mjesec i nešto stvarno nisam stigao na forum, samo sam povremeno preletio LZS Portal. Sad nakon povratka, kad radim noćnu, čitam zaostatke, vidim da ste se lijepo proveli u Slavoniji, baš Vam zavidim.
Zaželio sam se čačkanja po linuxu, vidiš da mi je krajnji domet bio promjena desktop pozadine.
Da, lagano počinjemo s dugometražnim crtićima. Evolucija na djelu.
Povratnicima se oprašta offtopic, zar ne?

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 08:06
Postao/la Suko
Nema vise zeca!
Velika promjena.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 08:12
Postao/la Fugu
calisto053 je napisao/la:Vl@do je napisao/la:Ooo, pojavio se majstor. Klinci vidim uživaju u šarenilu ikona, crtića i svega što ide uz to.
Super izgleda!

Hvala.
Ma, nije nešto, to je samo mala autoironija, jer su mi sve distre u zadnjih skoro godinu dana izgledale potpuno isto, s bigbakbanijem na desktopu. Jedina je promjena wallpaper.
Inače, čitajući zaostatke, vidio sam da je netko spominjao micanje ona dva pokretača iz donjeg panela (Dolphin i Ffox). Ne postoji šansa. Ne pomaže niti postavljanje novog bilo praznog, bilo defaultnog panela, brisanja istih, uvijek se vrate nakon restarta. Davno odustah...
@Suko
Vjeruj mi velik je to napredak. Mali korak za čovječanstvo, a velik za mene
Kad odrastem, imal bum svoj desktop!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 10:17
Postao/la blacx
LFS 7.2

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 10:29
Postao/la Lutherus
E to je desktop!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 12:28
Postao/la domi
Taman za početnike!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 13:00
Postao/la Hugo
Nisam dugo:

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 14:07
Postao/la domi
Hugo je napisao/la:Nisam dugo:

Vrlo daj Wallpaper

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 14:08
Postao/la calisto053
domi je napisao/la:Hugo je napisao/la:Nisam dugo:

Vrlo daj Wallpaper

Fantastično izgleda!

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 14:11
Postao/la domi
calisto smiri se ja sam prvi
