Stranica: 467/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 14:52
Postao/la Vl@do
@Hugo, daj link na sliku. A vi oba se smirite, valjda se zna ko je ovdje "biker".

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 14:57
Postao/la blacx

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:10
Postao/la Hugo
Sorry dečki na kašnjenju, zapravo sam ga ovdje pokupio:

http://wallbase.cc/wallpaper/2265992

:D
Vl@do je napisao/la:@Hugo, daj link na sliku. A vi oba se smirite, valjda se zna ko je ovdje "biker".
rofl :thumbs

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:18
Postao/la Vl@do
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:23
Postao/la Hugo
Vl@do je napisao/la:slika
:thumbs

Up Close and Personal

Postano: 27 ruj 2012, 15:48
Postao/la zagortenay

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:50
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la:slika
E nebi ga sad stavio :D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:50
Postao/la zole052
zagortenay ::bravo

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 15:57
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la:slika
slika
:bleh

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 ruj 2012, 16:03
Postao/la Fugu
Odoše polako paneli, dockovi i ostalo na bočne strane desktopa...