Stranica: 467/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 14:52
Postao/la Vl@do
@Hugo, daj link na sliku. A vi oba se smirite, valjda se zna ko je ovdje "biker".
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 14:57
Postao/la blacx
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:10
Postao/la Hugo
Sorry dečki na kašnjenju, zapravo sam ga ovdje pokupio:
http://wallbase.cc/wallpaper/2265992
Vl@do je napisao/la:@Hugo, daj link na sliku. A vi oba se smirite, valjda se zna ko je ovdje "biker".

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:18
Postao/la Vl@do
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:23
Postao/la Hugo
Vl@do je napisao/la:

Up Close and Personal
Postano: 27 ruj 2012, 15:48
Postao/la zagortenay
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:50
Postao/la domi
Vl@do je napisao/la:
E nebi ga sad stavio

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:50
Postao/la zole052
zagortenay

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 15:57
Postao/la domi
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ruj 2012, 16:03
Postao/la Fugu
Odoše polako paneli, dockovi i ostalo na bočne strane desktopa...