Sretan rođendan
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Sretan rođendan
Pridužujem se i ja čestitkama. Grofe, sretan ti rođendan, lijepo ga provedi i želim ti da na što više različitih računala podgineš OS Linux 
Re: Sretan rođendan
Hoću hvala, danas mi je sve u znaku Pizze i Pive...hehe... A Linux, pa naravno. Gdje vidim PC ja metnem Linux...Sokac je napisao/la:Pridužujem se i ja čestitkama. Grofe, sretan ti rođendan, lijepo ga provedi i želim ti da na što više različitih računala podgineš OS Linux
- Tux Slave
- Postovi: 519
- Pridružen/a: 25 ožu 2008, 14:47
- Spol: M
- OS: Fedora 10 - KDE 4.2.x
- Lokacija: Nova Gradiska
- Kontakt:
Re: Sretan rođendan
Sve najbolje i sto vise pivi da popijes.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Sretan rođendan
Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu
, jer si zaslužio takvo nešto!!

Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu
Re: Sretan rođendan
Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu, jer si zaslužio takvo nešto!!
![]()
![]()
Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa....
zato moram malo
Re: Sretan rođendan
A ljudi hvala vam...samo nek je svima nama zdravlja i Linuxa....csx je napisao/la:u jebate svaki dan neki rockas ^^
Grofe sve najbolje
- kaiwan
- Postovi: 934
- Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
- Spol: M
- OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
- Lokacija: jastrebarsko
Re: Sretan rođendan
nemoj se pretvorit u gatesa....samo ces si natovarit tuzbu na vrat razi neovlastenog kopiranjaGrof je napisao/la:Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu, jer si zaslužio takvo nešto!!
![]()
![]()
Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa....![]()
zato moram malo![]()
![]()
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
a i mi moramo pazit da nas ne tuze jer ispisujemo Njegovo ime
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Sretan rođendan
Da istina, nemojmo vise govoriti njegovo ime, zovijmo ga s njegovim nadimkom Div iz Redmondakaiwan je napisao/la:nemoj se pretvorit u gatesa....samo ces si natovarit tuzbu na vrat razi neovlastenog kopiranjaGrof je napisao/la:Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu, jer si zaslužio takvo nešto!!
![]()
![]()
Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa....![]()
zato moram malo![]()
![]()
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
a i mi moramo pazit da nas ne tuze jer ispisujemo Njegovo ime
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Sretan rođendan
Markec, pa sretan ti rođendan!!!