Sretan rođendan

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
Sokac
Site Admin
Postovi: 1120
Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
Spol: M
OS: Archlinux
Lokacija: San Francisco
Kontakt:

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Sokac »

Pridužujem se i ja čestitkama. Grofe, sretan ti rođendan, lijepo ga provedi i želim ti da na što više različitih računala podgineš OS Linux :)
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Grof »

Sokac je napisao/la:Pridužujem se i ja čestitkama. Grofe, sretan ti rođendan, lijepo ga provedi i želim ti da na što više različitih računala podgineš OS Linux :)
Hoću hvala, danas mi je sve u znaku Pizze i Pive...hehe... A Linux, pa naravno. Gdje vidim PC ja metnem Linux... :mrgreen:
Avatar
Tux Slave
Postovi: 519
Pridružen/a: 25 ožu 2008, 14:47
Spol: M
OS: Fedora 10 - KDE 4.2.x
Lokacija: Nova Gradiska
Kontakt:

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Tux Slave »

Sve najbolje i sto vise pivi da popijes.
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Suko »

Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu :P , jer si zaslužio takvo nešto!! :D :D :D
csx

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la csx »

u jebate svaki dan neki rockas ^^

Grofe sve najbolje ;)
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Grof »

Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu :P , jer si zaslužio takvo nešto!! :D :D :D

Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa.... :mrgreen:

zato moram malo :geek: :geek: :geek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Grof »

csx je napisao/la:u jebate svaki dan neki rockas ^^

Grofe sve najbolje ;)
A ljudi hvala vam...samo nek je svima nama zdravlja i Linuxa....
Avatar
kaiwan
Postovi: 934
Pridružen/a: 04 pro 2007, 21:59
Spol: M
OS: OpenSUSE 11.2, KDE 4.4.3
Lokacija: jastrebarsko

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la kaiwan »

Grof je napisao/la:
Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu :P , jer si zaslužio takvo nešto!! :D :D :D

Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa.... :mrgreen:

zato moram malo :geek: :geek: :geek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
nemoj se pretvorit u gatesa....samo ces si natovarit tuzbu na vrat razi neovlastenog kopiranja :)
a i mi moramo pazit da nas ne tuze jer ispisujemo Njegovo ime
Be the change you want to see in the world! Dalai Lama.
Avatar
Markec
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Spol: M
OS: neodlučan
Lokacija: Croatia/Zagorje

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Markec »

kaiwan je napisao/la:
Grof je napisao/la:
Suko je napisao/la:Sretan rođendan!!!
Puno još postova poslao na Linuxzasve i kad jednom razvijemo svoju distru neka se zove Grofbuntu :P , jer si zaslužio takvo nešto!! :D :D :D

Ajme meni samo da se nepretvorim u kakvog Gatesa.... :mrgreen:

zato moram malo :geek: :geek: :geek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
nemoj se pretvorit u gatesa....samo ces si natovarit tuzbu na vrat razi neovlastenog kopiranja :)
a i mi moramo pazit da nas ne tuze jer ispisujemo Njegovo ime
Da istina, nemojmo vise govoriti njegovo ime, zovijmo ga s njegovim nadimkom Div iz Redmonda
Avatar
Sokac
Site Admin
Postovi: 1120
Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
Spol: M
OS: Archlinux
Lokacija: San Francisco
Kontakt:

Re: Sretan rođendan

Post Postao/la Sokac »

Markec, pa sretan ti rođendan!!!
Odgovori