Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 ožu 2013, 15:43
Popravak moje tipkovnice


Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/



izvorTako je Damir Hrustanović u svom statusu napisao: „Sad mi je jasno zašto se kaže ''prop'o' si ko Grčka!“
Naš kulturni radnik Ibrahim Spahić, sa bezbroj uskličnika, kratko je napisao: „Zvjezdane staze BIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“
Alem Bajramović je inspiraciju našao u grčkoj mitologiji: „ Pobjeda Grčke nad Bosnom..... Još jedan grčki mit....“
Edina Matošević je napisala sljedeće: „Grci pjevaju "Neću, neću dijamante..."
Edvin Zulić se našalio na račun odbrane Grčke: „ Idu Džeko, Misimović i Ibišević, kontaš? - Ne kontam... - Pa ne konta ni odbrana Grčke.“
Fadil Bajrami je napisao: „Poštovani, obavještavamo da je pozivni broj Grčke sa 0030 promijenjen na 0031.
Hajra Jahić je pobjedu proslavljala uz kahvu, onu slatku, i napisala: „Nama Boga mi slatka, a njima Grka!„
Sanel Mumić je ponudio rezultat na grčkom jeziku: „Ovako bi to glasilo na grčkom jeziku: 3 golidis ste primilis, pa je l' vas stidopulos?“ Još je napisao „Na tržište je plasirana nova kafa Hellas 3 U 1“
Glumac Mido Midhat Kušljugić nije mogao, a da ne spomene političare: „Ne mogu ovi politički smradovi ukaljati obraz mojoj zemlji koliko gs vi možete osvjetlati - hvala vam Zmajevi!“
Hafiz Omer ef. Zulić, znajući da Dodik navija za Srbiju, koja je izgubila od Hrvatske, te da za BiH, kako je i sam rekao, navija samo kad igra protiv Turske, napisao: „Svugdje tuguju jednom, samo u Banjaluci dvaput dnevno.“
Asmir Kulić je napisao: „Kažu, Senad Hadžić već krenuo pješke za Brazil.“
ROFL

Mislim da je jedina da valja vijest koju je avaz napisaojasox je napisao/la:Malo bosanskog humora
izvorTako je Damir Hrustanović u svom statusu napisao: „Sad mi je jasno zašto se kaže ''prop'o' si ko Grčka!“
Naš kulturni radnik Ibrahim Spahić, sa bezbroj uskličnika, kratko je napisao: „Zvjezdane staze BIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“
Alem Bajramović je inspiraciju našao u grčkoj mitologiji: „ Pobjeda Grčke nad Bosnom..... Još jedan grčki mit....“
Edina Matošević je napisala sljedeće: „Grci pjevaju "Neću, neću dijamante..."
Edvin Zulić se našalio na račun odbrane Grčke: „ Idu Džeko, Misimović i Ibišević, kontaš? - Ne kontam... - Pa ne konta ni odbrana Grčke.“
Fadil Bajrami je napisao: „Poštovani, obavještavamo da je pozivni broj Grčke sa 0030 promijenjen na 0031.
Hajra Jahić je pobjedu proslavljala uz kahvu, onu slatku, i napisala: „Nama Boga mi slatka, a njima Grka!„
Sanel Mumić je ponudio rezultat na grčkom jeziku: „Ovako bi to glasilo na grčkom jeziku: 3 golidis ste primilis, pa je l' vas stidopulos?“ Još je napisao „Na tržište je plasirana nova kafa Hellas 3 U 1“
Glumac Mido Midhat Kušljugić nije mogao, a da ne spomene političare: „Ne mogu ovi politički smradovi ukaljati obraz mojoj zemlji koliko gs vi možete osvjetlati - hvala vam Zmajevi!“
Hafiz Omer ef. Zulić, znajući da Dodik navija za Srbiju, koja je izgubila od Hrvatske, te da za BiH, kako je i sam rekao, navija samo kad igra protiv Turske, napisao: „Svugdje tuguju jednom, samo u Banjaluci dvaput dnevno.“
Asmir Kulić je napisao: „Kažu, Senad Hadžić već krenuo pješke za Brazil.“
ROFL
http://www.avaz.ba/sport/fudbal/senad-h ... e-u-brazil


