Stranica: 517/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 22 ožu 2013, 15:43
Postao/la Tomislav001
Popravak moje tipkovnice :thumbs
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 22 ožu 2013, 20:32
Postao/la Tomislav001
slika

Tux i prijatelji :)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 22 ožu 2013, 20:37
Postao/la Medojedni jazavac
Mislim da ipak traze trampolin.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 ožu 2013, 10:48
Postao/la Tomislav001
Razvoj tehnologije obrnuto proporcionalno djeluje na rast slušalica rofl

slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 ožu 2013, 11:23
Postao/la Lutherus

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 ožu 2013, 17:05
Postao/la jasox
Malo bosanskog humora
Tako je Damir Hrustanović u svom statusu napisao: „Sad mi je jasno zašto se kaže ''prop'o' si ko Grčka!“
Naš kulturni radnik Ibrahim Spahić, sa bezbroj uskličnika, kratko je napisao: „Zvjezdane staze BIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“
Alem Bajramović je inspiraciju našao u grčkoj mitologiji: „ Pobjeda Grčke nad Bosnom..... Još jedan grčki mit....“
Edina Matošević je napisala sljedeće: „Grci pjevaju "Neću, neću dijamante..."
Edvin Zulić se našalio na račun odbrane Grčke: „ Idu Džeko, Misimović i Ibišević, kontaš? - Ne kontam... - Pa ne konta ni odbrana Grčke.“
Fadil Bajrami je napisao: „Poštovani, obavještavamo da je pozivni broj Grčke sa 0030 promijenjen na 0031.
Hajra Jahić je pobjedu proslavljala uz kahvu, onu slatku, i napisala: „Nama Boga mi slatka, a njima Grka!„
Sanel Mumić je ponudio rezultat na grčkom jeziku: „Ovako bi to glasilo na grčkom jeziku: 3 golidis ste primilis, pa je l' vas stidopulos?“ Još je napisao „Na tržište je plasirana nova kafa Hellas 3 U 1“
Glumac Mido Midhat Kušljugić nije mogao, a da ne spomene političare: „Ne mogu ovi politički smradovi ukaljati obraz mojoj zemlji koliko gs vi možete osvjetlati - hvala vam Zmajevi!“

Hafiz Omer ef. Zulić, znajući da Dodik navija za Srbiju, koja je izgubila od Hrvatske, te da za BiH, kako je i sam rekao, navija samo kad igra protiv Turske, napisao: „Svugdje tuguju jednom, samo u Banjaluci dvaput dnevno.“

Asmir Kulić je napisao: „Kažu, Senad Hadžić već krenuo pješke za Brazil.“

ROFL
izvor
http://www.avaz.ba/sport/fudbal/senad-h ... e-u-brazil

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 ožu 2013, 11:56
Postao/la Heisenberg
slika
The cat is like: "Okay, I'll do it ONCE, but don't mention it to my friends"

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 ožu 2013, 12:20
Postao/la Slamd64
jasox je napisao/la:Malo bosanskog humora
Tako je Damir Hrustanović u svom statusu napisao: „Sad mi je jasno zašto se kaže ''prop'o' si ko Grčka!“
Naš kulturni radnik Ibrahim Spahić, sa bezbroj uskličnika, kratko je napisao: „Zvjezdane staze BIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“
Alem Bajramović je inspiraciju našao u grčkoj mitologiji: „ Pobjeda Grčke nad Bosnom..... Još jedan grčki mit....“
Edina Matošević je napisala sljedeće: „Grci pjevaju "Neću, neću dijamante..."
Edvin Zulić se našalio na račun odbrane Grčke: „ Idu Džeko, Misimović i Ibišević, kontaš? - Ne kontam... - Pa ne konta ni odbrana Grčke.“
Fadil Bajrami je napisao: „Poštovani, obavještavamo da je pozivni broj Grčke sa 0030 promijenjen na 0031.
Hajra Jahić je pobjedu proslavljala uz kahvu, onu slatku, i napisala: „Nama Boga mi slatka, a njima Grka!„
Sanel Mumić je ponudio rezultat na grčkom jeziku: „Ovako bi to glasilo na grčkom jeziku: 3 golidis ste primilis, pa je l' vas stidopulos?“ Još je napisao „Na tržište je plasirana nova kafa Hellas 3 U 1“
Glumac Mido Midhat Kušljugić nije mogao, a da ne spomene političare: „Ne mogu ovi politički smradovi ukaljati obraz mojoj zemlji koliko gs vi možete osvjetlati - hvala vam Zmajevi!“

Hafiz Omer ef. Zulić, znajući da Dodik navija za Srbiju, koja je izgubila od Hrvatske, te da za BiH, kako je i sam rekao, navija samo kad igra protiv Turske, napisao: „Svugdje tuguju jednom, samo u Banjaluci dvaput dnevno.“

Asmir Kulić je napisao: „Kažu, Senad Hadžić već krenuo pješke za Brazil.“

ROFL
izvor
http://www.avaz.ba/sport/fudbal/senad-h ... e-u-brazil
Mislim da je jedina da valja vijest koju je avaz napisao :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 ožu 2013, 17:59
Postao/la Captain Hook
slika

slika

rofl

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 ožu 2013, 20:40
Postao/la calisto053
slika