Stranica: 523/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 10 tra 2013, 15:01
Postao/la MarinX
Kada radis u Iskonu i tehnicar treba spojiti paricu korisniku.
Kako to inace izgleda rofl

slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 tra 2013, 14:00
Postao/la Cooleech
rofl

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 tra 2013, 14:58
Postao/la zole052
PYONGYANG (The Borowitz Report)—North Korea’s official news agency announced today that the military’s planned missile test had been put on hold because of “problems with Windows 8.”
rofl rofl
http://www.newyorker.com/online/blogs/b ... l?mobify=0

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 tra 2013, 15:20
Postao/la hrc
zole052 je napisao/la:
PYONGYANG (The Borowitz Report)—North Korea’s official news agency announced today that the military’s planned missile test had been put on hold because of “problems with Windows 8.”
rofl rofl
http://www.newyorker.com/online/blogs/b ... l?mobify=0
rofl :facepalm :nee ruga_se

A kada smo već kod ljubavnih pjesama... sada baš naletio na:
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 tra 2013, 16:02
Postao/la dinosb
In the words of one intelligence analyst, “That means the test has been delayed indefinitely.”

A source close to the North Korean regime reported that Supreme Leader Kim Jong-un is furious about the Windows 8 problems and is considering a number of options, including declaring war on Microsoft.
rofl rofl :lol:

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 tra 2013, 21:40
Postao/la max360se
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 tra 2013, 20:55
Postao/la Gogy
rofl

slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 15 tra 2013, 02:00
Postao/la max360se
Gamers will know.......

slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 15 tra 2013, 05:59
Postao/la bertone
Došla tri prijatelja nakon smrti k Bogu.
prije ulaska u raj Bog svoj trojici postavi pitanje: "Da li ste ikad prevarili svoje žene".

Prvi: "Iako sam imao prilike nisam nikada"
- Dobro onda ćeš ti u raju voziti najnoviji Mrcedes i uživaj - odgovara Bog.

Drugi: "Meni je dva ili tri puta uletjela prilika pa sam si mislio zašto ne i.."
- E ti ćeš voziti bickl - reče Bog.

Treći: "O ja sam ju prevario svaki put kad je bila prilika"
- A tebi onda koturaljke - jedva izusti Bog.

.. i tako jednog dana pići treći na koturaljkama i sretne prvoga s mercedesom, a ovaj plaće ko lud pa ga pita:
- Nisi normalan novi mrcedes, klima, koža i još plaćeš, šta bi ja morao reći onda, ma nije mi jasno zašto plaćeš?

.. a na to će prvi: "I TI BI PLAKAO DA TI JE ŽENA MALO PRIJE PROŠLA NA KOTURALJKAMA"

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 15 tra 2013, 06:11
Postao/la Suko
Pretplatite se:

slika