Stranica: 592/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 11:18
Postao/la shrike
holden je napisao/la:Nije, pobedio je :D
Kako je pobijedio kada u zadnjoj sceni leži a zatvoru, a prema njegovoj čeliji idu zatvorske tetkice?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 12:02
Postao/la Suko
Čekaj malo!
U zadnjoj sceni su ga oteli vanzemaljci!
O čemu vi to govorite?!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 12:39
Postao/la 73US
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 12:51
Postao/la Cooleech
Suko je napisao/la:Čekaj malo!
U zadnjoj sceni su ga oteli vanzemaljci!
O čemu vi to govorite?!
Kad već otkrivate, zašto niste rekli da Walt ima rep i da je Jessie zapravo alien?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 14:33
Postao/la Suko
I da se nista od svega nije u stvari desilo nego se Walt najeo ludih gljiva i sve to sanjao. ;-)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 14:35
Postao/la shrike
Suko je napisao/la:I da se nista od svega nije u stvari desilo nego se Walt najeo ludih gljiva i sve to sanjao. ;-)
Vidio sam alternativni kraj koji je dosta sličan tome. Kao, sve se vrati na tren nakon što mu je doktor rekao da ima rak koji se ne da operirati i sve je to bilo u njegovoj glavi :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 15:57
Postao/la Medojedni jazavac
shrike je napisao/la:
Suko je napisao/la:I da se nista od svega nije u stvari desilo nego se Walt najeo ludih gljiva i sve to sanjao. ;-)
Vidio sam alternativni kraj koji je dosta sličan tome. Kao, sve se vrati na tren nakon što mu je doktor rekao da ima rak koji se ne da operirati i sve je to bilo u njegovoj glavi :D
Nije to vec polako cliche? Dosta mi je poznat i ocit takav rasplet.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 lis 2013, 16:06
Postao/la shrike
Da, zato mi je i drago da stvarni kraj nije tako glup.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 18:39
Postao/la PunkBastard
slika
*edit: Ne znam koliko ovo ide u humor ali ne znam kamo staviti pa eto ovdje.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 19:20
Postao/la Cooleech
Užas! :? :sokiran