Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 06 lis 2013, 11:18
Kako je pobijedio kada u zadnjoj sceni leži a zatvoru, a prema njegovoj čeliji idu zatvorske tetkice?holden je napisao/la:Nije, pobedio je
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
Kako je pobijedio kada u zadnjoj sceni leži a zatvoru, a prema njegovoj čeliji idu zatvorske tetkice?holden je napisao/la:Nije, pobedio je

Kad već otkrivate, zašto niste rekli da Walt ima rep i da je Jessie zapravo alien?Suko je napisao/la:Čekaj malo!
U zadnjoj sceni su ga oteli vanzemaljci!
O čemu vi to govorite?!
Vidio sam alternativni kraj koji je dosta sličan tome. Kao, sve se vrati na tren nakon što mu je doktor rekao da ima rak koji se ne da operirati i sve je to bilo u njegovoj glaviSuko je napisao/la:I da se nista od svega nije u stvari desilo nego se Walt najeo ludih gljiva i sve to sanjao.
Nije to vec polako cliche? Dosta mi je poznat i ocit takav rasplet.shrike je napisao/la:Vidio sam alternativni kraj koji je dosta sličan tome. Kao, sve se vrati na tren nakon što mu je doktor rekao da ima rak koji se ne da operirati i sve je to bilo u njegovoj glaviSuko je napisao/la:I da se nista od svega nije u stvari desilo nego se Walt najeo ludih gljiva i sve to sanjao.
