Stranica: 593/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 19:25
Postao/la shicy
šta sve ljudi smatraju humorom...

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 19:52
Postao/la anthony
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 20:48
Postao/la bertone
odličan :lulz :lulz

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 21:15
Postao/la Suko
:hihi
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 07 lis 2013, 22:51
Postao/la PunkBastard
To čini se zna biti problem u tuđem wc-u većinom.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 lis 2013, 01:01
Postao/la drade

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 lis 2013, 06:42
Postao/la bertone
Par za dobro jutro :)
U kući sami muž i žena. Mužu se seksa, pa navali na ženu.
Žena će: "Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupaonici kao da pada kiša vani"
On to napravi i odmah navali na nju. Žena će: "Polako, stani, uključi ventilator kao da vani puše vjetar"
On to napravi i opet navali na nju.
Žena će: "Polako, stani, uključi veš mašinu kao da vani grmi"
On i to napravi, sjedne i zapali cigaretu. A žena će: "Pa hajde, što čekaš?"
Muž: "Gdje da te je*em po ovom nevremenu".
Odlučio Mujo otići na privremeni rad u Njemačku, pa pita Hasu za savjet kako da nauči njemački. Haso odgovori da je samo bitno da govori polako i svi će te razumjeti.
Ode Mujo u Njemačku i jednog dana ode u bar i kaže konobaru: "Daaaj mi jeeednuuu pivu!"
Konobar: "Eeevooo tiii jednaaa pivaaa!"
Mujo: "Aaa ooodaaakleee siii tiiii?"
Konobar: "Iz Saaaraaajeevaaa!"
A Mujo ga zaprepašteno pita: "A zašto onda govorimo njemački?"
Komisija za prijem na posao razgovara sa jednim kandidatom i krenu postavljati pitanja..
Komisija: "I što smatrate da vam je najveća slabost?"
Kandidat: "Iskrenost."
Komisija: "Iskrenost? Ja ne mislim da je iskrenost slabost..."
Kandidat: "*ebe mi se što vi mislite..."
Ulazi lik u bus i kaže: svi ruke u vis, ovo je pljačka!!!
Glas iz pozadine kaže: Idi u pi*ku materinu, ja mislio kontrola karata.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 lis 2013, 14:16
Postao/la Suko
Moderni nogomet
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 09 lis 2013, 12:29
Postao/la jurastublic
Open-source cola, http://en.wikipedia.org/wiki/Open_source_cola:
Open-source cola is any cola soft drink produced according to an open-sourced recipe. Unlike the famously secretive Coca-Cola formula, these recipes are openly published and their re-use is encouraged.[1][2] The OpenCola and Cube-Cola recipes are published under the GNU General Public License (GPL).[2][3][4]

Malo niže:
A well-known cola often confused with open-sourced colas is Ubuntu Cola... :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 09 lis 2013, 19:12
Postao/la NoMaam
slika

Ljepotica,Baba Roga i siroti čovjek.

Pozz.