Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 07 lis 2013, 19:25
šta sve ljudi smatraju humorom...
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/


U kući sami muž i žena. Mužu se seksa, pa navali na ženu.
Žena će: "Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupaonici kao da pada kiša vani"
On to napravi i odmah navali na nju. Žena će: "Polako, stani, uključi ventilator kao da vani puše vjetar"
On to napravi i opet navali na nju.
Žena će: "Polako, stani, uključi veš mašinu kao da vani grmi"
On i to napravi, sjedne i zapali cigaretu. A žena će: "Pa hajde, što čekaš?"
Muž: "Gdje da te je*em po ovom nevremenu".
Odlučio Mujo otići na privremeni rad u Njemačku, pa pita Hasu za savjet kako da nauči njemački. Haso odgovori da je samo bitno da govori polako i svi će te razumjeti.
Ode Mujo u Njemačku i jednog dana ode u bar i kaže konobaru: "Daaaj mi jeeednuuu pivu!"
Konobar: "Eeevooo tiii jednaaa pivaaa!"
Mujo: "Aaa ooodaaakleee siii tiiii?"
Konobar: "Iz Saaaraaajeevaaa!"
A Mujo ga zaprepašteno pita: "A zašto onda govorimo njemački?"
Komisija za prijem na posao razgovara sa jednim kandidatom i krenu postavljati pitanja..
Komisija: "I što smatrate da vam je najveća slabost?"
Kandidat: "Iskrenost."
Komisija: "Iskrenost? Ja ne mislim da je iskrenost slabost..."
Kandidat: "*ebe mi se što vi mislite..."
Ulazi lik u bus i kaže: svi ruke u vis, ovo je pljačka!!!
Glas iz pozadine kaže: Idi u pi*ku materinu, ja mislio kontrola karata.

