Stranica: 620/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 23 pro 2013, 22:04
Postao/la Suko
Znam. Puno sam citao o toj pjesmi i prijevodu.
Nisam razumio o cemu govori, ali sam si dao truda i proucio to. I sad sam jos vise fasciniran tim Stipisicevim djelom.
Mislim da je Spalatov spot onaj u kojem su crno-bijeli isjecci iz starih filmova s tim tezacima. Ko da vidim svog djeda i taj njihov tezak zivot. Ja sam bio jako mali i dozivio sam tek posljednje naznake tog zivota, ali me ta pjesma i spot uvijek dirnu.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 10:45
Postao/la Fugu
Jedna prigodna:
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 10:47
Postao/la calisto053
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 12:27
Postao/la Fugu
Moram prenijeti link s irca:
razvalih se od smijeha, posebno na kraju: "I dok se cijela zemlja veseli Kurtzu..."
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 12:58
Postao/la zole052
Fugu je napisao/la:Moram prenijeti link s irca:
razvalih se od smijeha, posebno na kraju: "I dok se cijela zemlja veseli Kurtzu..."

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 14:49
Postao/la PunkBastard
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 16:03
Postao/la Cooleech

@ Kurtz
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 16:43
Postao/la bertone
koji su luđaci ovi s RTL-a.. ili je lik koji piše blesimetar povukao previše mulja

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 pro 2013, 17:07
Postao/la Abnormal
Ide tekst: "...cijela zemlja je na nogama...u Ministarstvu vanjskih poslova Vesna Pusić primila je Kurtza".
I onda još na kraju: "I dok se cijela zemlja veseli Kurtzu...".
Nema šanse da me netko uvjeri da ovo nije bilo namjerno.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 26 pro 2013, 14:11
Postao/la Markec
PIMPEKOVI JADI:-nije lako biti pimpek..-imam glavu s kojom ne mogu misliti..-oko s kojim ne mogu vidjeti..-cijelo vrijeme visim s dvije budale..-prvi susjed mi je supak..-najbolja mi je prijateljica pizda..-i svaki put kad se uzbudim POVRACM xD