Stranica: 627/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 12 sij 2014, 01:29
Postao/la Suko
To kuzim. Mislio sam da ima nesto smijesno u tome.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 12 sij 2014, 02:08
Postao/la iweb
Neuspjeli gallon smash. http://www.urbandictionary.com/define.p ... 20smashing

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 13:07
Postao/la Suko
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 19:26
Postao/la mickey
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 19:36
Postao/la Abzeenth
lol pa ta ženska je pregorena :lulz reš-pečena...da je kraj neke "normalno" obojene, ne bi izgledao tako bijel :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 19:57
Postao/la mickey
mozda da je ona kraj nekog normalne boje nebi izgledala tako crno :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 20:02
Postao/la Abzeenth
Ne znam baš, pogledaj boju te klupe na kojoj sjede. Žena je skoro boje drveta...još malo pa će se stopiti s njom, kao kameleon :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 21:30
Postao/la max360se
Abzeenth je napisao/la:Ne znam baš, pogledaj boju te klupe na kojoj sjede. Žena je skoro boje drveta...još malo pa će se stopiti s njom, kao kameleon :D
znači ona koristi openSUSE :lol:

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 21:50
Postao/la dupin
Abzeenth je napisao/la:Ne znam baš, pogledaj boju te klupe na kojoj sjede. Žena je skoro boje drveta...još malo pa će se stopiti s njom, kao kameleon :D
Istina.Izgleda kao da se obilato sunčala i zimi koristila solarij.Ali kako on izgleda?Kao da je tvikao Arch godinama,te ga nije vidilo ni sunce ni misec. :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 22:21
Postao/la mickey
slika