Stranica: 628/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 22:28
Postao/la mickey
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 13 sij 2014, 22:30
Postao/la mickey
slika

slika

slika

Toliko od mene :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 00:17
Postao/la bertone
Ne znam za solarij, ali lik ima nejljakse kopču za remen pface

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 09:10
Postao/la calisto053
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 12:26
Postao/la Cooleech
Razumin sve, ali veliko slovo?! Dafaq? :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 15:17
Postao/la calisto053
Nedavno mi je Yahoo javio da promijenim lozinku na jednom mail accountu. Trazio je veliko slovo i najmanje 8 znakova.
Najvise je zakomplicirao T-scum od prije mozda godinu dana. Vise ne mozes lako vidjet svoj korisnicki profil, potrosnju ili mijenjat tarife interneta, ne, ne... Od sada ti treba nekakav Net ID od najmanje 8 znakova s velikim i malim slovima, te brojevima. Kad to napravis, opet se moras registrirat na jos 1-2 mjesta na njihovoj stranici, izrec pravu caroliju i zrtvovat djevicu tijekom mladog mjeseca...

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 15:34
Postao/la shrike
vi se na to sve smijete, ali kada vam haknu račun jer je šifra u stilu "lozinka3", onda je derenjava kako su svi krivi samo ne vi :D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 15:36
Postao/la Cooleech
shrike je napisao/la:vi se na to sve smijete, ali kada vam haknu račun jer je šifra u stilu "lozinka3", onda je derenjava kako su svi krivi samo ne vi :D
Tko li je takvu lozinku koristio... :roll: :zvizdi :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 16:20
Postao/la Suko
Normalno da ne koristimo takve lozinke!
Svi znaju da je lozinka:1234

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 14 sij 2014, 18:59
Postao/la PunkBastard
calisto053 je napisao/la:Nedavno mi je Yahoo javio da promijenim lozinku na jednom mail accountu. Trazio je veliko slovo i najmanje 8 znakova.
Najvise je zakomplicirao T-scum od prije mozda godinu dana. Vise ne mozes lako vidjet svoj korisnicki profil, potrosnju ili mijenjat tarife interneta, ne, ne... Od sada ti treba nekakav Net ID od najmanje 8 znakova s velikim i malim slovima, te brojevima. Kad to napravis, opet se moras registrirat na jos 1-2 mjesta na njihovoj stranici, izrec pravu caroliju i zrtvovat djevicu tijekom mladog mjeseca...
Nađi ti djevicu ovih dana.