Stranica: 630/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 sij 2014, 13:38
Postao/la shicy
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 sij 2014, 14:19
Postao/la Suko
Aaaaaaaaaa! Baš tako!
Umro sam od smijeha!

EDIT:Pogotovo onaj dio s Unixom. (Nakon što ga ubije, ubit će mu i ženu i djecu i rodbinu i susjede i prijatelje. I to s tim istim tupim nožem. Ili žlicom!)
EDIT:Shicy, pobjednik si na internetu za danas.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 sij 2014, 14:56
Postao/la shrike
ja bome znam nekada dobiti processe koje ni kill -9 ne može ubiti. ako su dio X-a, xkill radi ali ako su cli radi samo restart računala.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 sij 2014, 15:30
Postao/la iweb
To su Gallifreyanski developeri pisali

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 sij 2014, 23:08
Postao/la 73US
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 21 sij 2014, 14:09
Postao/la b4sh
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 sij 2014, 09:32
Postao/la Suko
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 sij 2014, 10:10
Postao/la calisto053
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 sij 2014, 17:17
Postao/la kova-ng
shrike je napisao/la:ja bome znam nekada dobiti processe koje ni kill -9 ne može ubiti. ako su dio X-a, xkill radi ali ako su cli radi samo restart računala.
a jesi probao "killall -9 ime_procesa" ? to kod mene ubije svaki proces
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 sij 2014, 17:18
Postao/la os7een
kill -9 -1
