Stranica: 635/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 08 vel 2014, 17:45
Postao/la max360se
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 08 vel 2014, 18:19
Postao/la vision
što je sa explorer-om

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 08 vel 2014, 18:20
Postao/la max360se
Treba mu sto godina da se pokrene
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 09 vel 2014, 18:52
Postao/la Vl@do
Zbog nestanka struje, ostao na pokretnim stepenicama
http://www.news-bar.hr/vijesti/zanimlji ... im-stubama
Još jedan u vezi sa mojom strukom: Zgrada ima 12 katova i svaki kat nosi ime jednog mjeseca u godini. Znate li kako se zove lift?
Pritiskom na tipkalo poziva.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 09 vel 2014, 19:36
Postao/la Heisenberg
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 09 vel 2014, 19:39
Postao/la iweb
"their is"... Ni je joj gramatica jaća strana
Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 10 vel 2014, 18:18
Postao/la Markec
Evo kako je započeo nered u Tuzli (2014)
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 10 vel 2014, 19:31
Postao/la calisto053
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 10 vel 2014, 19:32
Postao/la calisto053
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 10 vel 2014, 19:46
Postao/la Suko
Vi što stavljate slike s tableta i Tatapalkova, ima jedan program, zove se PicSay. S njim se fino daju slike smanjiti pa stanu cijele na forum. Ako baš nećete taj program, vjerujem da ima i drugih na Google Playu.
