Stranica: 645/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 01 tra 2014, 11:14
Postao/la calisto053
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 01 tra 2014, 11:44
Postao/la Gogy
slika

Vidjeh danas i jedan zanimljivi status na fejsu:

" Kakva su to vremena dosla:
Coca-cola bez secera,kava bez kofeina,mlijeko bez mlijecne masti,duhan bez nikotina,
zene bez emocija,muskarci bez muda. "

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 01 tra 2014, 18:35
Postao/la PunkBastard
Kako bi to izgledalo da je Facebook stvarno kupio Oculus Rift:

slika

koliko god linux bio loš u očima zagriženih M$-ovaca, nikada se neće dogoditi ovako nešto:
slika

btw: molim admine da uvedu BB horizontal line (" [hr][/hr] "), dobro bi moglo doći radi preglednosti kod nekih stvari.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 01 tra 2014, 21:21
Postao/la iweb
"stvarno kupio"
Pa i jesu, stvarno su kupili Oculus :D

Uvođenje <hr> podrške u forum bi stvorilo problem oko nekih UI elemenata tipa potpisa i bilo bi teže razlikovati neke elemente, tako da nisam baš za to :/

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 01 tra 2014, 23:33
Postao/la PunkBastard
Nadao sam se da je to bila stvarno preuranjena prvoaprilska šala facebookova, kupili, ne kupili, sasvim mi je svejedno i nevažno atm. A <hr> odnosno [hr] u BB kodu podrška bi se možda mogla uvesti samo na dio sa komentiranjem/postovima umjesto u svemu?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 02 tra 2014, 00:02
Postao/la iweb
Ne može ići tako zbog softverskih limitacija, a dijelovi UI-a se oslanjaju baš na korištenje <hr> linija, pa to može dovesti do zbunjivanja korisnika i nepreglednosti.

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 02 tra 2014, 01:45
Postao/la PunkBastard
I mislio sam na softverskom levelu ograničiti samo na postove, ali kakogod, to je samo ideja.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 02 tra 2014, 14:43
Postao/la Fugu
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 tra 2014, 11:59
Postao/la ziko

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 tra 2014, 18:07
Postao/la Suko
Malo treba vremena dok ne skuzis
slika