Stranica: 656/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 lip 2014, 21:36
Postao/la PunkBastard
Suko je napisao/la:
Schrödinger: So you see, the can is both dead and alive at the same time!

Dinner guest: Did you put air holes in the box?

Schrödinger: What? No, I didn't put air holes ... you see ...

Dinner guest: Did you put food and water in the box:

Schrödinger: (getting irritated) No. I did not put ...

Dinner guest: How long has this cat been in this box?

Schrödinger: (starting to get angry) I really think you are missing the point here ...

Dinner guest: Its been in there a long time, hasn't it. Erwin, you need to face the fact the cat is dead.
Ček ne kontam, gore se o nekoj limenci govori.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 lip 2014, 21:46
Postao/la Suko
Kakvi si ti to geek kad ne znas za Shrodingerovu macku? Malo izguglaj. ;-)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 23 lip 2014, 23:26
Postao/la PunkBastard
Znam ja sa Schrödingerovu mačku, ali ovdje je u pitanju bila neka limenka pa onda mačka i kutija. Opet sam morao malo trollati pa sam to izjavio. Mogao je Schrödinger jednostavno reći da je mačka teoretska i da ne može krepati od gladi nego samo od toga otrova.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 00:24
Postao/la dupin
Ovo je zdrav razum protiv teorije i zdrav razum pobjeđuje. Nisi mački da isti ni piti, niti ima zraka. Naravno da je mrtva. :thmbs-up

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 00:28
Postao/la Yeti

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 00:40
Postao/la PunkBastard
dupin je napisao/la:Ovo je zdrav razum protiv teorije i zdrav razum pobjeđuje. Nisi mački da isti ni piti, niti ima zraka. Naravno da je mrtva. :thmbs-up
To je teoretska mačka, krepava samo u određenim okolnostima.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 01:18
Postao/la dupin
A znam da je teoretska.Opusti se. Šala je stvarno dobra. ;)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 09:40
Postao/la Suko
Morati cemo isprobati. Jel netko ima macku viska? :-D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 10:33
Postao/la calisto053
Steta macke, radije ju u gulas s povrcem pa sa domacim njokima... :calisto :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 24 lip 2014, 11:21
Postao/la Suko
Ili na kineski. U woku s povrcem.