Stranica: 659/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 01 srp 2014, 19:51
Postao/la audiosl4ve
krivo su stavili. Nisu Finci najpametniji nego Crnogorci. Oni imaju N/A, nisu im ni IQ mogli izmjeriti koliko je velik bio

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 01 srp 2014, 23:52
Postao/la 73US
Crnogorcima se nije dalo mjerit
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 02 srp 2014, 13:42
Postao/la ziko
73US je napisao/la:Crnogorcima se nije dalo mjerit
sjetio si me na jedan vic, kada su dva crnogorca opljačkala banku, pa se vratili u svoje skrivalište, pa kaže jedan:
- šta sad, 'očmo li brojat' il' čemo čekat vijesti?
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 02 srp 2014, 13:42
Postao/la ziko
73US je napisao/la:Crnogorcima se nije dalo mjerit
sjetio si me na jedan vic, kada su dva crnogorca opljačkala banku, pa se vratili u svoje skrivalište, pa kaže jedan:
- šta sad, 'očemo li brojat' il' čemo čekat vijesti?
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 02 srp 2014, 14:30
Postao/la 73US
Došao Amerikanac u Crnu Goru da snimi dokumentarac o Crnogorcima.
I snima on Crnogorca kako leži cijeli dan ispod drveta.
Vrati se u USA i dobije nagradu za dokumentarac.
Dolazi ponovno u Crnu Goru da snimi nastavak i kaže on Crnogorcu možeš se sad malo pomaknuti za nastavak dokumentaraca.
Crnogorac: Nisam ti ja kaskader
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 02 srp 2014, 15:39
Postao/la zole052
crnogorac... prva bracna noc.. vrate de doma a on se baci na trbuh na krevet... zena ga zacudjeno gleda a on rece njoj "sta je, sta se ne podvlacis!"
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 02 srp 2014, 17:14
Postao/la zole052
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 srp 2014, 12:56
Postao/la ziko
73US je napisao/la:Došao Amerikanac u Crnu Goru ....
Došao Amerikanac u Bosnu da snima dokumentarac, pa naišo na Muju i zamolio ga za intervju.
Amerikanac: Dakle, Mujo, ja sam čuo da ste vi Bosanci jako ljeni
Mujo: Nije istina!! To su Crnogorci!! Oni su ljeni!!!!
Mi Bosanci, mi smo glupi...
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 srp 2014, 14:47
Postao/la 73US
hahahahahhaahhahahah
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 05 srp 2014, 09:03
Postao/la Fugu
Neka se dame ne naljute:
