Stranica: 8/14.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 20 tra 2014, 18:38
Postao/la Davor
Sretan i blagoslovljen Uskrs svima!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 17:58
Postao/la Vl@do
slika
Sretan Uskrs svima
Ne samo Archerima
Pa i onima na prozorima
Neka svega na stolu ima

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 18:12
Postao/la Cooleech
Svaka čast, Vl@do! :bravo Sretan Uskrs svima!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 18:46
Postao/la vision
Treba živaca za to, msm da je ovako najednostavnije.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 19:14
Postao/la dupin
Sretan vam i blagoslovljen Uskrs!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 20:44
Postao/la shrike
Sretan Uskrs i Vaskrs i sve ostalo što se čestita. Želim vam sve najbolje i da se ne napijete i ne najedete previše ovih dana!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 22:41
Postao/la shicy
Sretan Uskrs svima koji slave :)

Re: Sretan Uskrs

Postano: 04 tra 2015, 23:43
Postao/la audiosl4ve
Sretan Uskrs!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 05 tra 2015, 05:52
Postao/la Fugu
shrike je napisao/la:Sretan Uskrs i Vaskrs i sve ostalo što se čestita. Želim vam sve najbolje i da se ne napijete i ne najedete previše ovih dana!
Evo, shrike je to dobro rekao.
+1

Re: Sretan Uskrs

Postano: 05 tra 2015, 06:18
Postao/la Suko
Sretan Uskrs svima!