Stranica: 737/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ožu 2015, 21:34
Postao/la laufer84
Bolje i to nego nacionalistički ratovi između ubunta i debiana,gnoma i kde ili linuxa i windowsa

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ožu 2015, 21:54
Postao/la vision
Da ...
Evo šta se desi kada mi dođe Xfce u ruke

:
Thunar i
Desktop.
Ako sam normalan

Ali leti ...

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ožu 2015, 22:27
Postao/la Cooleech
Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 ožu 2015, 23:04
Postao/la trzalica
Cooleech je napisao/la:Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
Meni je flat isto iritantan (to mi izgleda kao nekoliko koraka unatrag u razvoju dizajna, daleko normalnije izgledaju normalne trodimenzionalne, realistične ikone) ali o ukusima se ne raspravlja
Evo jedne
cool stranice vezano za ovu tematiku

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 28 ožu 2015, 00:19
Postao/la vision
Bitno je da radi, a hoće li biti flat ili neki drugi dizajn, .... mi se

napraviš onako kako ti se trenutno sviđa i miran!
Odijelo ne čini čovjeka.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 28 ožu 2015, 16:24
Postao/la JH-IM
Cooleech je napisao/la:Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
Zato je meni defaultna tema KDEa 5 odvratna

Većina flat tema na bilo čemu mi se ne sviđa, u pravilu su mi nepreglednije nego klasične teme jer autori često ne stavljaju jasne "podjele" između segmenata user interfacea a meni je to iritantno, a i flat teme su mi napornije za oči.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 30 ožu 2015, 18:11
Postao/la oldman
Evo imam i ja pingvine na nekom čudnom komadu leda.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 07 tra 2015, 17:28
Postao/la dupin
Opet Frugalware, ali malo drugačiji wallpaper.

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 12:34
Postao/la bertone
Sila me natjerala da malo proširim radnu površinu

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 08 tra 2015, 13:47
Postao/la vision
bertone je napisao/la:Sila me natjerala da malo proširim radnu površinu
Može li se napraviti da to izgleda kao 1 desktop? Dodavanjem custom rezolucije? Samo pitam
