Stranica: 739/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 18:59
Postao/la blast beat
Fugu je napisao/la:@blast :thmb-up
malo nas je, al nas ima...
Koristio sam flat jedno 2, 3 meseca, ali ubiše oči, nije to za mene ovako matorog i staromodnog :D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 19:13
Postao/la Cooleech
Friško ispečen Arch na mom "novom" EEE-u ;)
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 19:38
Postao/la bertone
Cooleech je napisao/la:Friško ispečen Arch na mom "novom" EEE-u ;)
slika
Dobrodošao u klub provokatora koji imaju laptope čija baterija izdrži cijeli radni dan :thmbs-up

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 19:43
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:Dobrodošao u klub provokatora koji imaju laptope čija baterija izdrži cijeli radni dan :thmbs-up
:hihi
Evo, malo uređen desktop, ovaj put bez provokacija. :-D
slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 20:00
Postao/la vision
Sad ću vas ostaviti bez teksta ...
slika
:sokiran

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 20:18
Postao/la bertone
vision je napisao/la:Sad ću vas ostaviti bez teksta ...
slika
:sokiran
To je normalno odmah nakon skidanaj sa punjača:

slika

.. moraš sačekati barem desetak minuta pa onda SS (ali ti to znaš :))

PS. prijevod u okviru obavijesti je vrhunski :hihi

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 20:43
Postao/la Cooleech
slika :zvizdi
slika Arch je majka! ;)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 21:02
Postao/la Vl@do
Cooleech je napisao/la: Arch je majka! ;)
I otac i majka.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 21:19
Postao/la vision
bertone je napisao/la:.. moraš sačekati barem desetak minuta pa onda SS (ali ti to znaš :))
znam ;) eto 25 min solidnog korišćenja:

Kod: Označi sve

Battery 0: Discharging, 87%, 03:04:13 remaining
Battery 0: design capacity 4400 mAh, last full capacity 4400 mAh = 100%

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 27 tra 2015, 21:22
Postao/la bertone
Pa to je super, pogotovo ako je baterija starija (barem pola godine)..

PS. Ja ću biti fin i neću postati podatke za svoju bateriju ;)