Stranica: 739/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 18:59
Postao/la blast beat
Fugu je napisao/la:@blast
malo nas je, al nas ima...
Koristio sam flat jedno 2, 3 meseca, ali ubiše oči, nije to za mene ovako matorog i staromodnog

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 19:13
Postao/la Cooleech
Friško ispečen Arch na mom "novom" EEE-u

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 19:38
Postao/la bertone
Cooleech je napisao/la:Friško ispečen Arch na mom "novom" EEE-u

Dobrodošao u klub provokatora koji imaju laptope čija baterija izdrži cijeli radni dan

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 19:43
Postao/la Cooleech
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 20:00
Postao/la vision
Sad ću vas ostaviti bez teksta ...

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 20:18
Postao/la bertone
vision je napisao/la:Sad ću vas ostaviti bez teksta ...

To je normalno odmah nakon skidanaj sa punjača:
.. moraš sačekati barem desetak minuta pa onda SS (ali ti to znaš

)
PS. prijevod u okviru obavijesti je vrhunski

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 20:43
Postao/la Cooleech
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 21:02
Postao/la Vl@do
Cooleech je napisao/la: Arch je majka!

I otac i majka.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 21:19
Postao/la vision
bertone je napisao/la:.. moraš sačekati barem desetak minuta pa onda SS (ali ti to znaš

)
znam

eto 25 min solidnog korišćenja:
Kod: Označi sve
Battery 0: Discharging, 87%, 03:04:13 remaining
Battery 0: design capacity 4400 mAh, last full capacity 4400 mAh = 100%
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 27 tra 2015, 21:22
Postao/la bertone
Pa to je super, pogotovo ako je baterija starija (barem pola godine)..
PS. Ja ću biti fin i neću postati podatke za svoju bateriju
