Stranica: 9/37.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 29 sij 2009, 22:45
Postao/la Suko
fridrik je napisao/la:Pozdrav ekipi!
Napisao sam (zapravo više načičkao slikama) upute za instalaciju Debiana!
kava
Pogledajte! Da nisam kakve bedastoće napisal ...

Bravo majstore !
Svaka čast!
U stvari što je više sličica to je možda i bolje.
Bar se početnik neće uplašiti.
Sad navali na druge tekstove !
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 29 sij 2009, 23:05
Postao/la Tux Slave
Sad sam dodao chown pošto su komande slabo zastupljene... Eh sad imam problem, naime na ovome linku se prikaže chown:
http://wiki.open.hr/index.php/Linux_CLI_naredbe
...a na ovome ne:
http://wiki.open.hr/index.php/Kategorija:CLI_naredbe
A da letam amo tamo i stavljam linkove je glupo.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 30 sij 2009, 08:08
Postao/la 4ndY
Trebaš označit kategoriju na dnu ili napisat negdje na stranici:
i onda će ti se pojavit u Kategoriji.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 30 sij 2009, 18:13
Postao/la fridrik
Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...
kava
P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 30 sij 2009, 20:10
Postao/la Grof
fridrik je napisao/la:Naravno, sad ću navaliti na Mandrivu. iako sam je trebao obraditi prvu ...
kava
P.S. Kad će wiki izaći u javnost? 01.02.2009. ?
9.2.2009.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 05 vel 2009, 23:09
Postao/la fridrik
Kako da dobijem Sažetak ispod naslova "Mandriva instalacija"?
Ono u okviru ...
Kod debiana je OK, ali kod mmandrive mi je nestalo. Isprva je bilo, pa sam onda htio da napišem nešto ispred toga, par uvodnih rijeći (kao kod "Ubuntu instalacije") i onda je nestalo bestraga ...

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 vel 2009, 06:39
Postao/la Suko
Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 vel 2009, 08:18
Postao/la Grof
Suko je napisao/la:Kako sam ja shvatio, moraš imati više od dva podnaslova.
Onda se automatski pojavi sadržaj sa podnaslovima na toj stranici.
Tako je, ili na početak teksta stavi ovo:
pa će ti ga uvijek pokazivati

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 vel 2009, 19:56
Postao/la Grof
Link na HROpenWiki zasjao je na HULK-ovoj stranici (lijevi sidebar), također je otvorena tema sa nazivom HROpenWiki za pisanje novosti. U ponedjeljak će tako tamo i zasjati novost o HROpenWikiju...
Sretno mu bilo

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 vel 2009, 02:46
Postao/la fridrik
Sredio ...
Hvala dečki!
Upute za Mandrivu su finito! kava
Kaj bi rekel, ponosan sam na samog sebe ...
