Stranica: 806/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 23 tra 2013, 11:25
Postao/la domi
Lutherus je napisao/la:U JVP pitaj.
Jerusalem Venture Partners JVP :)

Lutkica

Postano: 23 tra 2013, 13:04
Postao/la Yorkin
Ljudi, jel imate ideju gdje se može nabaviti plišani Tux? Treba mi za poklon :ljubav

Re: čavrljanje

Postano: 23 tra 2013, 13:07
Postao/la shrike
daj ozbiljno, ima ko geigera?

Re: AW: čavrljanje

Postano: 23 tra 2013, 13:07
Postao/la Slamd64
monitor mu ne prepoznaje comp :facepalm

http://forum.linux.org.ba/viewtopic.php ... 963#p57963

Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2

Re: Lutkica

Postano: 23 tra 2013, 13:16
Postao/la RC Da Kookee
eBay?

Re: čavrljanje

Postano: 23 tra 2013, 13:49
Postao/la Suko
shrike je napisao/la:daj ozbiljno, ima ko geigera?
Ako ti se da čekati do sutra budem se ja raspitao u svojoj firmi jel imaju.
Pa ti javim.

Re: čavrljanje

Postano: 23 tra 2013, 13:52
Postao/la shrike
Suko je napisao/la:
shrike je napisao/la:daj ozbiljno, ima ko geigera?
Ako ti se da čekati do sutra budem se ja raspitao u svojoj firmi jel imaju.
Pa ti javim.
Može! Duboko zahvalan:)

Re: Lutkica

Postano: 23 tra 2013, 14:08
Postao/la Medojedni jazavac
Joj pa ne moras mi poklon kupovat, hehe.

Re: Lutkica

Postano: 23 tra 2013, 14:40
Postao/la bertone
Neki dan u Offertissimi vidio plišane pingvine ..

Re: Lutkica

Postano: 23 tra 2013, 18:21
Postao/la calisto053
Bertone je napisao/la:Neki dan u Offertissimi vidio plišane pingvine ..
:thumbs