Re: čavrljanje
Postano: 24 tra 2013, 13:42
Ne mora ako ce mjeriti stopericom. Jedino ako se bude mijenjala vlaznost zraka dok bude mjerio jabuku.
Suko je napisao/la:Bolje bi ti bilo da si trokutom izmjerio jabuku pa vidio koliko je visina tenisice u jabukama i onda to primjenio na visinu sebe. (Samo, pitanje je koliko je trokut standardne duzine ili varira po tom pitanju. )


Stari je to na mom autu radio pred jedno godinu dana. Dobro ih je ocistio. Bas sam malo prije gledao, opet to treba napraviti, samo moram vremena naciSlamd64 je napisao/la:Ja sam svog uspio nagovoriti da probamo ovo: http://www.bhtuning.com/ciscenje-i-poli ... 63899.html
Farovi su toliko bili zuti da nocu svjetlost uopce se nije prostirala ispred auta. Samo povrsinsko poliranje je osim estetike znatno poboljsalo situaciju. Predlozio sam mu i unutrasnje poliranje, ali to je ipak povjerio jednom covjeku koji je to vec uradio sebi i na jos par auta. Rezultat je da se za minimalno ulaganja dobiju cisti farovi, koji opet nisu novi, ali neuporedivo bolje izgledaju i sluze nego ranije.
Taj auto je prodat preko ovog pika za otprilike 7 dana, i evo kako je to na kraju izgledalo:
http://www.pik.ba/artikal/1207488/volks ... t-1-9-tdi/