Stranica: 808/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 13:42
Postao/la Suko
Ne mora ako ce mjeriti stopericom. Jedino ako se bude mijenjala vlaznost zraka dok bude mjerio jabuku.

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 17:01
Postao/la Vl@do
Ne morate biti veliki da zaigrate "big game" sa jakim igracima. Svatko moze doprinijeti.
http://www.linuxzasve.com/partneri

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 17:41
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:Bolje bi ti bilo da si trokutom izmjerio jabuku pa vidio koliko je visina tenisice u jabukama i onda to primjenio na visinu sebe. (Samo, pitanje je koliko je trokut standardne duzine ili varira po tom pitanju. )
:lulz sopak
Najbolja je stvar što prosječni metar košta nekih 6 kn u Pevcu, Bauhausu, Baumaxxu i sl. :facepalm

slika


Besposlen um đavolje je igralište! :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 17:52
Postao/la Suko
Metar je za amatere!
Njemu je u stvari ovo trebalo!
slika

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 18:18
Postao/la max360se
Slamd64 je napisao/la:Ja sam svog uspio nagovoriti da probamo ovo: http://www.bhtuning.com/ciscenje-i-poli ... 63899.html
Farovi su toliko bili zuti da nocu svjetlost uopce se nije prostirala ispred auta. Samo povrsinsko poliranje je osim estetike znatno poboljsalo situaciju. Predlozio sam mu i unutrasnje poliranje, ali to je ipak povjerio jednom covjeku koji je to vec uradio sebi i na jos par auta. Rezultat je da se za minimalno ulaganja dobiju cisti farovi, koji opet nisu novi, ali neuporedivo bolje izgledaju i sluze nego ranije.
Taj auto je prodat preko ovog pika za otprilike 7 dana, i evo kako je to na kraju izgledalo:

http://www.pik.ba/artikal/1207488/volks ... t-1-9-tdi/
Stari je to na mom autu radio pred jedno godinu dana. Dobro ih je ocistio. Bas sam malo prije gledao, opet to treba napraviti, samo moram vremena naci :|

Re: AW: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 19:45
Postao/la Slamd64
Ma zaprlja se to opet.

Hoce da tuzi BH Telecom a ne zna pretvoriti b u kB. Protuargument za tuzbu. E moj Siberu.
http://doznajemo.com/2013/04/23/jedan-o ... -dogadale/

Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 20:13
Postao/la max360se
Koliko tih clanaka po netu, mislio sam da je Ubuntu 13.04 final vec izasao, kad ono na downloadu je jos 12.10 :pogled_dolje

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 20:16
Postao/la Lutherus
25 bude službeno vani. sad je kao daily stable build.

Re: čavrljanje

Postano: 24 tra 2013, 20:25
Postao/la max360se
Onda cu sacekati da izadje pa cu instalirati finalnu verziju.

Re: čavrljanje

Postano: 25 tra 2013, 07:22
Postao/la bertone
Baš me zanima u koliko sati u Canonicalu počinje 25. travanj .. u ponoć ili negdje bliže 2-3 poslijepodne :mrgreen: