Stranica: 810/1235.

Re: AW: čavrljanje

Postano: 25 tra 2013, 23:49
Postao/la Slamd64
Dosao lik na bbs.archlinux.rs forum i stavlja skrinsot ubuntu desktopa :facepalm

Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 07:25
Postao/la calisto053
Lutherus je napisao/la:Jel zna netko koliko košta ovjera dokumenata?
Ovjera košta 50 kn (prije godinu dvije platio 48,50 kn). Ako sređuješ papire za npr. auto ili stan, onda će te koštat više od 2000 kn

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 10:43
Postao/la bertone
Jbt .. od jučer kad je izašao novi Ubuntu tri i pol čovjeka na forumu :facepalm

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 10:46
Postao/la Lutherus
Ispravljaju bugove na Ubuntu ruga_se

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 10:49
Postao/la bertone
Ajd dobro .. već sam se pobojao da si i ti sine Brute rofl

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 10:52
Postao/la Lutherus
Kakav Brut? Ja koristim Adidas i u iznimnim situacijama Old spice.

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 10:55
Postao/la bertone
Ne taj Brut .. onaj drugi :bleh

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 11:01
Postao/la Lutherus

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 15:43
Postao/la Lutherus
196 programa na tv a ništa za gledati....sve one koji valjaju sad stavili na naplatu :facepalm

Re: čavrljanje

Postano: 26 tra 2013, 16:14
Postao/la calisto053
Lutherus je napisao/la:Ispravljaju bugove na Ubuntu ruga_se
rofl

Čitam webup8 o podešavanju Ubuntua 13.04 i pitam se čemu sve to...

7 Things To Do After Installing Ubuntu 13.04
http://www.webupd8.org/2013/04/7-things ... buntu.html