Stranica: 811/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 16:14
Postao/la Slamd64
Lutherus je napisao/la:196 programa na tv a ništa za gledati....sve one koji valjaju sad stavili na naplatu

jel jedan od tih 196 Private Spice?
bar meni dosao na kablovskoj.
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 16:16
Postao/la Lutherus
Nije. oni idu uz sportske a njih maknul. Ostavil jedino motortv, extreem i formuladrift
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 16:22
Postao/la shicy
misliš se čemu Ubuntu ili?

Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 16:43
Postao/la calisto053
Shicy je napisao/la:
misliš se čemu Ubuntu ili?

Kad malo bolje pogledaš, jednostavnije je istalirat i urahatit Debišu...
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 16:52
Postao/la shicy
mislim da je Ubuntuov veliki problem pretjerano pojednostavljivanje sučelja...
ok je pojednostavniti do neke granice, ali ta se granica ne smije prijeći, jer to onda više nije pojednostavljenje nego kompliciranje
primjer: ja danas. isprobam ja to čudo na usb-u, iden pokrenit terminal...

i onda san se, srićon, sitija da vi spominjete neki dash, da se klikne ono u gornjem livom kutu i da se tu kuca aplikacija koja ti triba....
brate, šta se mene tiče, to je komplikovanje a ne jednostavnost

Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 21:29
Postao/la max360se
Ljudi kako vama radi YT u zadnjh par dana?
Meni uglavnom ne radi. Jucer je stalno javljalo errore, a danas ponekad ne zeli loadati video.
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 21:31
Postao/la Suko
Grozno zadnjih par dana! Stvarno koma radi!
Isto često javlja errore i isto tako svaki treći video neće otvoriti.
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 21:42
Postao/la max360se
Cini se da sam rijesio problem, treba par pravila u iptables da se zaobidje CDN. Izgleda da ISP koci YT
sudo iptables -A INPUT -s 173.194.55.0/24 -j REJECT
sudo iptables -A INPUT -s 206.111.0.0/16 -j REJECT
http://www.reddit.com/r/linux/comments/ ... t_youtube/
http://www.reddit.com/r/LinuxActionShow ... ommand_to/
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 21:43
Postao/la PunkBastard
Kod mene radi k'o zmaj, jest da sam na live-u, jedini problem je ova prokletinja nestabilna, firefox, djubre mi u pola videa crasha plugin i to sve plugine za video tako da nigdje ništa ne mogu gledati.
Re: čavrljanje
Postano: 26 tra 2013, 21:48
Postao/la bertone
max360se je napisao/la:Ljudi kako vama radi YT u zadnjh par dana?
Meni uglavnom ne radi. Jucer je stalno javljalo errore, a danas ponekad ne zeli loadati video.
Da nije CISPA počela raditi
