Stranica: 813/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:00
Postao/la bertone
Ma nije ništa posebno, došao sam jutros na posao i sve kolege i kolegice su došli raditi (koji su došli :mrgreen: ) namrgođeni i zgužvani pa sam se pozitivnom energijom i pristupom odlučio boriti protiv toga :) .. a i lijep je dan koji je počeo uz :kava

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:07
Postao/la Suko
Dobro jutro!
slika

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:10
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:Dobro jutro!
slika
:thumbs
@ Bertone - a jesi veseo i prpošan jutros! :roll: sopak

Jučer na forumu ni pasa nije bilo, svi se očito bave Ubuntovima...

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:16
Postao/la bertone
calisto053 je napisao/la: Jučer na forumu ni pasa nije bilo, svi se očito bave Ubuntovima...
Istina .. iako mnogi nisu htjeli priznati :mrgreen: .. zato sam se jučer bacio na kuhanje i špagete bolognese :gladan

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:24
Postao/la calisto053
Ma naravno da jesu! Svi rogobore protiv, a stalno refrešaju RC kako bi mogli prvi skinuti sopak ruga_se
Bertone je napisao/la:zato sam se jučer bacio na kuhanje i špagete bolognese :gladan
Svaka čast! Ja još imam mesnu štrucu... Malo sam se ulijenio... Al je zato janjčić dogovoren za Prvi maj :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:31
Postao/la Slamd64
Jutro. Danas sam odlucio ostvariti neku dodatnu zaradu, tako da sam aplicirao na dva freelancerska job-a. Opis posla: pisanje review-a. 8-)

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 07:32
Postao/la bertone
Bum bacio fotku u temu o kuhanju iako sam malo sje***o boje umaka parmezanom :facepalm .. trebao sam fotkati prije parmezana :nee

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 08:17
Postao/la shicy
ja sam sretan samo kad se naspavam :D
a naspava sam se noćas :)

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 12:09
Postao/la drone
Na forumu nisam bio ne zbog Ubuntua, nego kupio SSD i ATI HD 7850 grafičku. Nakon 11 godina s nVidiom, prijeđoh na ATI (na desktopu). Napisat ću i zašto ako nekog zanima, ali kasnije. Toliko sam zadovoljan da mislim ovo novo zlo isčupati i vratiti staru GF6800 :facepalm

Arch i ATI ne smiju se spominjati u istoj rečenici.

Re: čavrljanje

Postano: 27 tra 2013, 12:14
Postao/la Lutherus
Zakaj nevolim vlasničke aplikacije? Pa najviše jer sam njihovom upotrebom ograničen.
Zatrebal mi flash pa jučer stavil flash i sad sva sila problema. Flash ko prvo ne radi, odnosno radi samo zvuk kasni i slika je fino zelenkasta a sa uključenom hardverskom akceleracijom je bila tamno plava, dobar dio stranica se sasvim krivo prikazuje a većini se ni nemože pristupiti jer su untrusted connection i tob mogučnosti dobavljanja certifikata. Evo kako izgleda nakon adobe flasha facebook slika

wiki stranice su sve untrusted connection sa za ne mogučnošću pristupa.
Promjenom vrijednosti u about:config uspjel dobiti da ista situacija nije i na lzs.

Stvar bi se vrlo lako mogla riješiti izmjenom 3 linije u kodu flasha ali kad je prokleta vlasnička aplikacija i nemaš pravo uvida u kod. Čemu opće još uvijek forsiraju taj flash? Koj k!!