Stranica: 820/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 28 tra 2013, 19:16
Postao/la Vl@do
Suko je napisao/la:Čavrljanje ti je naš seoski birc. Tu dođemo klafrati.
Ako odvojiš teme to ti je ko da si odvukao ljude iz birca nekom u kuću. Tamo su svi pristojni i nastoje što prije zbrisati od ljute gospođe koja je baš posisala dnevni boravak.

Još da dodam, i ne moraš brinuti da si "off topic".

Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 13:12
Postao/la Slamd64
Dobio sam neki posao na freelanceru. Uglavnom trebam za 10h natipkati 2000 rijeci sa slike (random kombinacija brojki i slova kao captcha). Je li radio neko nesto slicno i da li je pouzdano? Mogu ostvariti kako kazu do 300$ mjesecno.
Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 18:52
Postao/la Fugu
Evo jedna prigodna za naše rudare:

Drone se toga sigurno sjeća.
Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:21
Postao/la calisto053
Alijaaaaa!

Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:22
Postao/la bertone
Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:26
Postao/la Fugu
Koja je to distra, malo mi je mutnjikavo?
"Poslovno", fataš kriminalce ili nekaj bezazlenije

?
Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:28
Postao/la calisto053
Ma vidiš da je išao "pokupiti" nekog lika u bolnicu... To su stare provjerene fore - dobar policajac/loš policajac

Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:30
Postao/la Fugu
Nadam se da je on onaj dobar.

Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:31
Postao/la calisto053
Fugu je napisao/la:Nadam se da je on onaj dobar.

Pih!
"Je*eš 'ticu koja or'o nije,
je*eš pendrek koji ne bije!"
Siguran sam da je naš inspektor Long ipak pozitivac...

Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 19:33
Postao/la Fugu
Sad bu bilo: "Apsi sve!"
Najebasmo.
Calisto, brz si s Editom...