Re: čavrljanje
Postano: 29 tra 2013, 21:49
Jbte! Gadno. Znači, kriva tableta i ćaobao.
Mislim da je najgore od sve to sto ne mora biti neka jaca da ga srediFugu je napisao/la:Jbte! Gadno. Znači, kriva tableta i ćaobao.
Dobro, pustili smo te na miru 10 danadomi je napisao/la:Hvala još jednom evo upravo se upoznali i sutra na posao
Javim danasBertone je napisao/la:Dobro, pustili smo te na miru 10 danadomi je napisao/la:Hvala još jednom evo upravo se upoznali i sutra na posao.. pa kako je na poslu??
Nije skroz povezano s ovime, ali čisto sam se sjetio da već prije jedno 5 godina sam jednom išao do gradske knjižnice u Rijeci i tamo je bio Ubuntu na računalima. Ne znam, doduše, kakva je situacija danas. Možda još uvijek imaju te Intrepide. )
Ovaj je radio u željezari, nije rudar.drone je napisao/la:Fugu je napisao/la:Evo jedna prigodna za naše rudare:
Drone se toga sigurno sjeća.
Kako si do toga došao? Prabakina ostavština? )) Srca su najjača.. sponzor RadenskaLutherus je napisao/la:E neznam koja je i koliko ih nosili na plac ali znam da je slika iz muzeja.
Doma imam par ovakvih
Kako nije rudar kad je bio svjetaki prvak ( mislim da je jošhrc je napisao/la:Ovaj je radio u željezari, nije rudar.drone je napisao/la:Fugu je napisao/la:Evo jedna prigodna za naše rudare:
Drone se toga sigurno sjeća.