Stranica: 823/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 29 tra 2013, 21:49
Postao/la Fugu
Jbte! Gadno. Znači, kriva tableta i ćaobao.

Re: čavrljanje

Postano: 29 tra 2013, 22:01
Postao/la max360se
Fugu je napisao/la:Jbte! Gadno. Znači, kriva tableta i ćaobao.
Mislim da je najgore od sve to sto ne mora biti neka jaca da ga sredi

Re: čavrljanje

Postano: 29 tra 2013, 22:03
Postao/la bertone
Pa nije to tak strašno .. ne pijem više tablete (osim onih koje moram) i sve pet :D

Re: čavrljanje

Postano: 29 tra 2013, 22:29
Postao/la max360se
Zapravo i nije lose, ne trujes se tabletama

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 01:44
Postao/la bertone
domi je napisao/la:Hvala još jednom evo upravo se upoznali i sutra na posao :)
Dobro, pustili smo te na miru 10 dana ;) .. pa kako je na poslu??

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 03:05
Postao/la domi
Bertone je napisao/la:
domi je napisao/la:Hvala još jednom evo upravo se upoznali i sutra na posao :)
Dobro, pustili smo te na miru 10 dana ;) .. pa kako je na poslu??
Javim danas ;)

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 06:21
Postao/la Lutherus
Pred skoro 2 godine htjel kupiti E30 i srediti ga. Tada su imali daleko previsoke i nerealne cijene po oglasnicima. Sad isti auti idalje u oglasnicima, prodaju ih isti ljudi a većini cijene idalje nerealno visoke.

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 08:38
Postao/la hrc
Bertone je napisao/la:Noćas poslovno išao pokupiti nekakvog lika bolnicu Sveti Duh i dok sam bio u čekaonici popalili se TV-i i iskočilo ovo:

slika

slika

:mrgreen:
Nije skroz povezano s ovime, ali čisto sam se sjetio da već prije jedno 5 godina sam jednom išao do gradske knjižnice u Rijeci i tamo je bio Ubuntu na računalima. Ne znam, doduše, kakva je situacija danas. Možda još uvijek imaju te Intrepide. )
drone je napisao/la:
Fugu je napisao/la:Evo jedna prigodna za naše rudare:
slika
Drone se toga sigurno sjeća.
:thumbs2
Ovaj je radio u željezari, nije rudar.
Lutherus je napisao/la:E neznam koja je i koliko ih nosili na plac ali znam da je slika iz muzeja.
Doma imam par ovakvih
slika
Kako si do toga došao? Prabakina ostavština? )) Srca su najjača.. sponzor Radenska :D

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 08:44
Postao/la Lutherus
Dedina.

Re: čavrljanje

Postano: 30 tra 2013, 10:48
Postao/la dupin
hrc je napisao/la:
drone je napisao/la:
Fugu je napisao/la:Evo jedna prigodna za naše rudare:
slika
Drone se toga sigurno sjeća.
:thumbs2
Ovaj je radio u željezari, nije rudar.
Kako nije rudar kad je bio svjetaki prvak ( mislim da je još :D ) u iskopavanju ugljena.Alija Sirotanović!