Stranica: 826/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 07:54
Postao/la Lutherus
Prvo majska teletina i prvomajska pepsi.

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 08:34
Postao/la hrc
I ja uskoro na roštiljanje.. samo da još par stvari poslušam )) Pljeskavica, ćevapa, suđukica, pil. krila... )

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 09:36
Postao/la drone
Vl@do je napisao/la:Hvala Bertone, legendo. Upravo su završne pripreme u tijeku.
slika
:nothing

Može i +1. Kod mene preostaje još pripaliti vatricu i pričekati da se napravi žar :)

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 09:43
Postao/la shrike
ja ostajem doma, filmski maraton!

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 10:01
Postao/la Markec
Sve više forumaša kupuju kineze
http://www.forum.hr/showthread.php?t=415259&page=40

večina su zadovoljni sa odabirom, radi im super. Nazalost nema garanciju ali mobitel daje duplo više nego kod nas za istu cijenu.
Možda po ljeti kupim kineza :) dotad budem malo proučavao ponudu i iskustva korisnika koji su kupili određeni mobitel.

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 10:16
Postao/la shrike
Markec je napisao/la:Sve više forumaša kupuju kineze
http://www.forum.hr/showthread.php?t=415259&page=40

večina su zadovoljni sa odabirom, radi im super. Nazalost nema garanciju ali mobitel daje duplo više nego kod nas za istu cijenu.
Možda po ljeti kupim kineza :) dotad budem malo proučavao ponudu i iskustva korisnika koji su kupili određeni mobitel.
pričao mi je jedan frend koji je bio sesmetar u kini da tamo imaju specijalizirane dućane koji prodaju kopije. I sada slijedi zabavni dio: možeš kupiti tipične kopije na koje smo navikli za sitnu lovu i koje su više manje jednokratne, ali možeš isto tako kupiti kopije koje su 1:1 originalima. Tako recimo, breitling sat od 50000€ dođe kakvih 300-500€, identična stvar (skupa sa kvalitetom stakla itd). Jedina razliak je što u nutra na metalu nema serijsku oznaku i to je to.

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 10:32
Postao/la Markec
Istina, ali se nesmije koristiti ime neke poznate marke, recimo samsung, iphone, motorola itd, jer ovi kod nas na carini su strogi, ako nađu kopiju(sa imenom) koju nije napravio netko od poznatih onda ga vračaju ili da zapljene nisam siguran.
Ja ču zato kupiti kopiju koja nosi neko drugo ime, vidim da s takvim mobitelima forumaši nemaju problema.


edit
posebno su me zainteresirali zato jer imaju dualsim i baterije od 3500 mah :)

Re: Chroot ARM

Postano: 01 svi 2013, 10:56
Postao/la shicy
drone je napisao/la:Shicyjev odgovor je logičan jednako kao i onaj Broja Jedan: "Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti." Logičan jest, ali... rofl
Meni je Grunf glavni :D
"
Tko sanjari, drhti
Tko drhti, sanjari ili mu je hladno
"
rofl

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 11:29
Postao/la drone
Je, Grunf je najjači :)

Re: čavrljanje

Postano: 01 svi 2013, 12:18
Postao/la shrike
grunf je zakon! Ovo što se kopija tiče samo želim naglasiti da je moguće kupiti kopiju jednake kvalitete koa i original, samo sa (očito), bitno manjom marginom profita:)