Stranica: 827/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 01 svi 2013, 13:36
Postao/la Suko
Ne mora biti nuzno toliko manji profit. Za izradu identicne kopije ne treba potrositi novac u razvoj modela. Koncept, nacrti, prototip, testiranje... Razvoj modela kosta. Nekad milijune.
Te novce ovi koji rade kopije ne moraju potrositi pa je i profit veci.
Re: čavrljanje
Postano: 01 svi 2013, 13:55
Postao/la Lutherus
prvo majski radovi
htpc montiran
Re: čavrljanje
Postano: 01 svi 2013, 21:43
Postao/la bertone
Došao sam napokon doma (kod staraca) s posla prije nekih sat, sat i po .. pojeo ostatke roštilja i sad sjedim na terasi i gledam svjetla Zagreba ispod sebe .. i još je pakleno vruće

Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 13:56
Postao/la Staromodan
Jesu li hipsteri još uvijek u modi?
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 13:58
Postao/la Lutherus
Oni su zapravo i bili u modi?
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:02
Postao/la Medojedni jazavac
Hipsteri su sami sebi paradoks.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:03
Postao/la Staromodan
Sjećam se da su se pojedini poznanici čudno-šašavo oblačili prijašnjih godina i još neke sitnice, a prije par mjeseci sam čuo za pojam hipster, tj. da je to sad u modi; pa čekam da to izađe iz mode, da budem "pravi" tehnološki hipster.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:04
Postao/la max360se
Staromodan je napisao/la:off - Max, ako si pratio malo detaljnije šta se događa u svijetu, ova tvoja izjava o nepostojanju bi mogla uskoro biti ostvariva.
Tome se nadam ......
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:05
Postao/la Lutherus
E to kaj su se čudno oblačili ne mora značiti da su hipsteri. Ak su imali naočale bez stakla ili sa običnim prozorskim staklom i felge u ušima onda su sigurno hipsteri. Dwellovi se također čudno oblače.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:10
Postao/la shrike
što su dwellovi? Ajme...