Stranica: 828/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:13
Postao/la Staromodan
Max, bolje se nemoj tome nadati, jer se pravila mijenjaju u lošem smislu tako da bi nepostojanje moglo biti doslovno, ali za sada mi te najave zvuče prestrašno pa se tješim da je to samo kriva informacija.
Luth, ko su pak ti dvelovi?
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:19
Postao/la Lutherus
E dwellovi su ti oni koji furaju retro odjeću od viktorijane do 1965, obožavaju stare bicikle, prirodan način života, kompostiranje, alternativu, alternativnu medicinu, mix moderne arhitekture sa klasikom,.....
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:31
Postao/la max360se
Staromodan je napisao/la:Max, bolje se nemoj tome nadati, jer se pravila mijenjaju u lošem smislu tako da bi nepostojanje moglo biti doslovno, ali za sada mi te najave zvuče prestrašno pa se tješim da je to samo kriva informacija.
Luth, ko su pak ti dvelovi?
Zamisli samo, izadješ van iz sistema bez puno muke. Moram priznati da je to jako privlačno.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 14:35
Postao/la Lutherus
Sve više mi se nekak vrte filmovi Matrix 1 i Sfera po glavi. No zato znam krivca

Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 20:16
Postao/la Medojedni jazavac
Mogu li ja doci u, primjerice, rba i zamjenit eure u kune? Odnosno, pitam jer vjerujem da je to bolja opcija od mjenjacnica?
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 20:29
Postao/la shrike
Medojedni jazavac je napisao/la:Mogu li ja doci u, primjerice, rba i zamjenit eure u kune? Odnosno, pitam jer vjerujem da je to bolja opcija od mjenjacnica?
Zašto ne bi mogao?
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 20:29
Postao/la Lutherus
Možeš. Računaju ti po tečaju narodne banke - njihova provizija. Za 100€ dobiješ 720 umjesto 760kn.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 22:43
Postao/la dupin
Medojedni jazavac je napisao/la:Mogu li ja doci u, primjerice, rba i zamjenit eure u kune? Odnosno, pitam jer vjerujem da je to bolja opcija od mjenjacnica?
Možeš,naravno.Nemaju sve banke isti tečaj,ali je razlika gotovo zanemariva.
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 22:46
Postao/la dupin
Otkud 2 podforuma sa istim imenom?
Čavrljanje 
Re: čavrljanje
Postano: 02 svi 2013, 22:49
Postao/la drone
dupin je napisao/la:Otkud 2 podforuma sa istim imenom?
Čavrljanje 
Pretpostavljam da je Suko krivac jer prebacuje postove o rudarenju u posebnu temu

Ili se sustav malo zblesirao. U svakom slučaju, riješit će se.
EDIT: Evo, trebalo bi sad biti ok.