Stranica: 829/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 07:38
Postao/la Staromodan
Dupin, mislim da je forum pukao kad je vidio o čemu se počelo pričati.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 08:31
Postao/la dupin
Staromodan je napisao/la:Dupin, mislim da je forum pukao kad je vidio o čemu se počelo pričati.
rofl rofl rofl

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 10:54
Postao/la shrike
Kaj, pa mi smo radnička klasa! Rudarimo tu da bi ste vi imali sa čime se grijati i plaćati i da vam država radi, a kada ono šikaniranje rofl

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 11:31
Postao/la drone
Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 11:50
Postao/la max360se
drone je napisao/la:Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).
Evo pa se hladite

http://www.instructables.com/id/How-To- ... wered-Fan/

Radite na svoju odgovornost

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 12:31
Postao/la shrike
max360se je napisao/la:
drone je napisao/la:Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).
Evo pa se hladite

http://www.instructables.com/id/How-To- ... wered-Fan/

Radite na svoju odgovornost

Napravio sam si nešto u tom stilu, samo je punjač od stare nokie (oni široki koje više nitko ne koristi, a imam ih doma nekoliko) i ventilatora od kućišta. U ljeti taman fino, a bome sam neko vrijeme eksperimentirao sa tiem i za laptop: niže temperature i manja buka, samo je malo nezgrapno bilo :D:D

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 12:41
Postao/la drone
Vidiš, vidiš... napravit ću jedan, imam hrpe kojekakvih fanova, a jedan je i onaj veći... sad zaboravih promjer, ali je veći pa ću od tog napraviti kuler za glavu :)

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 13:25
Postao/la Vl@do
A ja mislio da smo se riješili "rudara" u čavrljanju. :kava

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 13:27
Postao/la drone
Vl@do je napisao/la:A ja mislio da smo se riješili "rudara" u čavrljanju. :kava
Samo reci, ja ne volim nikog maltretirati.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 13:33
Postao/la Staromodan
Nisam mislio samo na rudare, nego cijeli ovaj podforum.
Objasnio sam već u poruci, ali sam ju obrisao da netko nebi krivo shvatio šalu.
Ne smeta mi o čemu pišete, samo se zezam, možda ipak bolje da prestanem.