Stranica: 829/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 07:38
Postao/la Staromodan
Dupin, mislim da je forum pukao kad je vidio o čemu se počelo pričati.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 08:31
Postao/la dupin
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 10:54
Postao/la shrike
Kaj, pa mi smo radnička klasa! Rudarimo tu da bi ste vi imali sa čime se grijati i plaćati i da vam država radi, a kada ono šikaniranje

Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 11:31
Postao/la drone
Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 11:50
Postao/la max360se
drone je napisao/la:Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).
Evo pa se hladite
http://www.instructables.com/id/How-To- ... wered-Fan/
Radite na svoju odgovornost
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 12:31
Postao/la shrike
max360se je napisao/la:drone je napisao/la:Ma hoštapleri, samo se tetoviraju, gledaju golotinju i džabalebare dok mi patimo u buci strojeva i znoju lica svog (griju ove grafičke, sunac im).
Evo pa se hladite
http://www.instructables.com/id/How-To- ... wered-Fan/
Radite na svoju odgovornost
Napravio sam si nešto u tom stilu, samo je punjač od stare nokie (oni široki koje više nitko ne koristi, a imam ih doma nekoliko) i ventilatora od kućišta. U ljeti taman fino, a bome sam neko vrijeme eksperimentirao sa tiem i za laptop: niže temperature i manja buka, samo je malo nezgrapno bilo

:D
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 12:41
Postao/la drone
Vidiš, vidiš... napravit ću jedan, imam hrpe kojekakvih fanova, a jedan je i onaj veći... sad zaboravih promjer, ali je veći pa ću od tog napraviti kuler za glavu

Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 13:25
Postao/la Vl@do
A ja mislio da smo se riješili "rudara" u čavrljanju.

Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 13:27
Postao/la drone
Vl@do je napisao/la:A ja mislio da smo se riješili "rudara" u čavrljanju.

Samo reci, ja ne volim nikog maltretirati.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 13:33
Postao/la Staromodan
Nisam mislio samo na rudare, nego cijeli ovaj podforum.
Objasnio sam već u poruci, ali sam ju obrisao da netko nebi krivo shvatio šalu.
Ne smeta mi o čemu pišete, samo se zezam, možda ipak bolje da prestanem.