Stranica: 830/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 13:37
Postao/la Vl@do
Staromodan je napisao/la:Nisam mislio samo na rudare, nego cijeli ovaj podforum.
Objasnio sam već u poruci, ali sam ju obrisao da netko nebi krivo shvatio šalu.
Ne smeta mi o čemu pišete, samo se zezam, možda ipak bolje da prestanem.
Ma naravno, slažem se, pišite o čemu hoćete. Koga zanima neka čita, koga ne zanima, ne mora. Niste me valjda ozbiljno shvatili. Istina je da imam koju godinu više od vas, ali nisam tako ozbiljan.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 13:38
Postao/la drone
@Staromodan
To bi bilo šteta. Ponekad je problem "iskomunicirati" :roll: misli ovim putem. Zato, koliko god bio introvert, ipak volim oči u oči uz pivicu. Možda i nisam toliko gikičan. Ako me razumijete...

@Vl@do
Ne brini, isto je i kod mene.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 14:02
Postao/la Suko
Šic rudari tamo u vašu temu!
Pustite normalan narod da raspravlja!

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 14:27
Postao/la drone
Hm, ma ponekad je bolje maknuti se na neko vrijeme. Pozdrav, vidimo se uskoro.

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 14:46
Postao/la shrike
Suko je napisao/la:Šic rudari tamo u vašu temu!
Pustite normalan narod da raspravlja!
Challenge accepted. Ajde da vidimo taj popis "normalnih" ljudi ovdje rofl rofl

Re: AW: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 15:04
Postao/la Slamd64
3 cijela dana sam bio bez interneta :D
Pozz svima, nadam se da ste se odmorili za 1. maj.

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 15:14
Postao/la Staromodan
U zadnje vrijeme čitam jako glupe vijesti i neobične događaje, ali danas je posebno nenadjebivo.
Osim drkanja u dobrotvorne svrhe, jako me "razveselila" vijest da će poskupiti internet.
I šta sad, prijeći na jeftiniji paket i oprostit se od skidanja hrpe distribucija radi isprobavanja u slobodno vrijeme ili do kraja odjaviti i otići u vukojebinu igrati se s orlovima kao onaj tip u crtiću baltazar?!

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 15:30
Postao/la max360se

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 15:50
Postao/la Slamd64
Zanimljivo. Jos jedan dokaz da sva tehnika oko nas zaglupljuje nas um.
A bas idem kroz grad i slusam djevojke kako prepricavaju zgode preko fejsa :roll:
Inace i ja sam napravio jedan slican potez. Dosad sam preko grupe na fb stalno trazio informacije, a na kraju sam uvidio da se moze snaci i bez fb (obrisao ga skroz i tako jedno mjesec dana i evo sad sam opet napravio, jer jedan asistent nema mail a ne mozes covjeka uganjati), pitas kolege, profesore uzivo, jedino sto te malo ljudi cudno posmatraju, kao da zivis u pecini, jer nisi uvijek u toku :D
Poznam jednog lika koji je bas takav, samo sto taj ni mobitela nije imao godinama i skoro ga nabavio (naravno dumbphone) :D
Navrati do grada s ruksakom pa kako ga sreca posluzi, nekog sretne, poprica malo i nastavi dalje, pred kraj dana uzme bus i vrati se kuci :D

Re: čavrljanje

Postano: 03 svi 2013, 15:55
Postao/la max360se
Facebook nemam, niti ga imam namjeru napraviti. To mi zna biti problem jer nemam pristup grupi na facebooku pa moram preko frenda postavljati pitanja i primati informacije al' nema veze.

Google Plus imam i koristim