Stranica: 831/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 16:19
Postao/la shrike
Slamd64 je napisao/la:
Poznam jednog lika koji je bas takav, samo sto taj ni mobitela nije imao godinama i skoro ga nabavio (naravno dumbphone)

Navrati do grada s ruksakom pa kako ga sreca posluzi, nekog sretne, poprica malo i nastavi dalje, pred kraj dana uzme bus i vrati se kuci

Ja znam isto jednog takvog, a kaj jej angore, bavi se profesionalno programiranjem kao freelancer (i dobro mu ide). Lik nema telefon, a kada sam ga pitao kako se dogovori, veli preko maila ili chata .Ako se dogovore u neko vrijeme dođi i čekaj. Dodatno, rekao je da je imao iphone 4 neko vrijeme dok ga nije izgubio (par mjeseci). Poslije nije kupio ništa (znači nema ni dumbphone) i rekao je ovo za iphone: "mogao sam igrati igrice. To je bilo lijepo." Trebali ste čuti kako je to rekao

:D:D Ukratko, vel ida su telefoni anti-društveni.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 16:21
Postao/la zole052
max360se je napisao/la:Facebook nemam, niti ga imam namjeru napraviti. To mi zna biti problem jer nemam pristup grupi na facebooku pa moram preko frenda postavljati pitanja i primati informacije al' nema veze.
Google Plus imam i koristim
svasta... trebaju ti neke informacije iz neke grupe na facebooku i gnjavis stalno frenda samo zato da si ne otvoris facebook account da mozes drugima pricati kako nemas facebook
a sta bi ti falilo da otvoris neki account na neko bezveze ime i pratis tu grupu

Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 16:25
Postao/la max360se
Ne gnjavim frenda, kaže mi bez da pitam, a jaaako rijetko moram postavit pitanje.
Re: čavrljanje
Postano: 03 svi 2013, 16:55
Postao/la Markec
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 11:57
Postao/la Abzeenth
shrike je napisao/la:Suko je napisao/la:Šic rudari tamo u vašu temu!
Pustite normalan narod da raspravlja!
Challenge accepted. Ajde da vidimo taj popis "normalnih" ljudi ovdje

Khm...
Ja.

Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 12:35
Postao/la Suko
Otkad su otisli u rudarenje vise nikog nema na cavrljanju.
Birtija prazna!
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 12:40
Postao/la drone
Ma shrike i ja prešli na gtalk da ne spamamo po forumu. Kujemo planove

Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 13:52
Postao/la Staromodan
Voli li (ili ima li) netko od vas bolje analogne uređaje za slušanje muzike (gramofon, magnetofon,kazetofon...) ?
I jel netko koristio hi-md?
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 15:51
Postao/la shrike
Re: AW: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 15:58
Postao/la Slamd64
Suko je napisao/la:Otkad su otisli u rudarenje vise nikog nema na cavrljanju.
Birtija prazna!
Nema narod vremena ni para
Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2