Stranica: 832/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 16:00
Postao/la Staromodan
Idem i ja...

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:08
Postao/la Lutherus
pohane hrenovke

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:16
Postao/la Medojedni jazavac
Lutherus je napisao/la:pohane hrenovke
zna se desit

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:23
Postao/la Lutherus
ove su namjerno pohane sopak

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:24
Postao/la shrike
Ja ne vjerujem sa kime se družim!

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:25
Postao/la Lutherus
sopak

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:34
Postao/la Suko
Hrenovke su najbolje na lešo!

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 17:44
Postao/la Lutherus
Ne ak su tofunovke

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 19:04
Postao/la Staromodan
Mislio sam da će netko napisati "ne, ti ne"

Re: čavrljanje

Postano: 04 svi 2013, 19:47
Postao/la shicy
Staromodan je napisao/la:Mislio sam da će netko napisati "ne, ti ne"
Zašto ne ja? Jer ne, ti ne :D