Stranica: 833/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 20:26
Postao/la shrike
a imam neke kobase tu, kao iz dežele i taman i razmišljam da li da ih sutra poham? Znači, pohane kobase sa senfom i jajima.
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 20:36
Postao/la Medojedni jazavac
Koja bi bila shema da se nafila picek sa jajima i spece. Haha.
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 21:58
Postao/la shrike
ne zvuči mi primamljivo. Picek punjen sa špekom i pršutom, e to je već nešto!
Re: čavrljanje
Postano: 04 svi 2013, 23:43
Postao/la hrc
Danas je svijet Linuxa (točnije Debiana) postao bogatiji za dva korisnika. Više na Debian fan potforumu.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 06:32
Postao/la bertone
J´bem ti sreću .. upravo sam si zalio tipkovnicu, miša, mobitel i sve ostalo u krugu od 0,5 m² sa Coca~Colom

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 07:27
Postao/la Vl@do
Pa kud ćeš koka-kolom rano u jutro

. Kava bi bila manje štetna.

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 07:38
Postao/la bertone
Teška noć

.. usput pozitivno je što je proliti Colu manja šteta ujutro od proliti kavu ..
PS. Bila je i kava sa strane ali je preživjela
PPS. Tipkovnica i miš su sad rastavljeni i ostavljeni da se namaću u otopini vode i tekućeg Ariela

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 07:47
Postao/la Medojedni jazavac
Coca-cola je , meni se cini, najcesci proizvod koji se prolije po tipkovnici i misu.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 09:04
Postao/la iv@n
Medojedni jazavac je napisao/la:Coca-cola je , meni se cini, najcesci proizvod koji se prolije po tipkovnici i misu.
Prije bih rekao kava. Ovisi. Jesli li ovisnik o kavi ili Coli.
Bertone je napisao/la:PPS. Tipkovnica i miš su sad rastavljeni i ostavljeni da se namaću u otopini vode i tekućeg Ariela

U slučaju kad se dogodi nešto ovako, ostaviti da se samo osuši, nikako fen, jer može našteti komponentama. To sam baš nedavno saznao, prije sam se stalno hvatao fena i nadao se najboljem
Ali ok, to je periferija. Mobitel je već serious business
Btw, potpis ti baš ide uz post

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 09:15
Postao/la domi
Bertone je napisao/la:Teška noć

.. usput pozitivno je što je proliti Colu manja šteta ujutro od proliti kavu ..
PS. Bila je i kava sa strane ali je preživjela
PPS. Tipkovnica i miš su sad rastavljeni i ostavljeni da se namaću u otopini vode i tekućeg Ariela

Dobro da nisi i maneštru još imal sa strane
