Stranica: 834/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 09:17
Postao/la bertone
Ma tipkovnica je dobila najviše i morala se rastaviti .. nekakva luda Fujitsu tipkovnica koja za svaku tipku ima svoju gumicu, a to kad cola zalijepi nema šanse da radi samo o sušenja.
Nema veze, maloprije je isprana i sad je na sušenju .. kasnije će biti zaje***a sve to složiti natrag jer su one gumice različite tvrdoće pa svaka mora ići na svoje mjesto no imam skiciranu šemu
Mobitel je srećom dobio samo par kaplica pa nije morao u vešmašinu
EDIT: Moram ići .. zove kolegica da je skuhala Black Earl Grey da me malo utješi

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 10:45
Postao/la Slamd64
Sta se sve nece naci na internetu

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 10:59
Postao/la shrike
Kaj, kupiš dionicu MS-a i eto, posjeduješ jedan njegov dio. I kaj sad? Doduše, bilo bi epic kupiti dionicu MS-a i pokloniti ju RMS-u za rođendan.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 11:28
Postao/la Slamd64
Svejedno, bas je furka, a 5$ nije puno

Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 12:52
Postao/la Markec
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 13:17
Postao/la shrike
Mene su jednom razljutili pa sam im napravio funkcionalni vibrator i rekao da se sada mog j**** sa time

:D Onda mi je palo na pamet da bi mogao otvoriti dućan u kojem radim custom dildoe. Vidjevši ovo, pomišljam si da je to bila mja do sada najgenijalnija ideja.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 13:57
Postao/la hrc
WTF is datnica? "blablabla" je datnica Advanced Audio Coding. Greška u koracima pri prijevodu, ili ja ne znam o nekim novitetima u hrvatskom rječniku što se tiče računalnih termina?
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 14:05
Postao/la retsam
hrc je napisao/la:WTF is datnica? "blablabla" je datnica Advanced Audio Coding. Greška u koracima pri prijevodu, ili ja ne znam o nekim novitetima u hrvatskom rječniku što se tiče računalnih termina?
Datnica = datoteka.
http://degiorgi.math.hr/~vsego/phun/rjecnik.html
Re: AW: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 14:06
Postao/la Slamd64
Ko da je BUG osmislio ovaj termin
Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 14:07
Postao/la shrike
možda i je!