Stranica: 834/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 09:17
Postao/la bertone
Ma tipkovnica je dobila najviše i morala se rastaviti .. nekakva luda Fujitsu tipkovnica koja za svaku tipku ima svoju gumicu, a to kad cola zalijepi nema šanse da radi samo o sušenja.
Nema veze, maloprije je isprana i sad je na sušenju .. kasnije će biti zaje***a sve to složiti natrag jer su one gumice različite tvrdoće pa svaka mora ići na svoje mjesto no imam skiciranu šemu :mrgreen:

Mobitel je srećom dobio samo par kaplica pa nije morao u vešmašinu :mrgreen:

EDIT: Moram ići .. zove kolegica da je skuhala Black Earl Grey da me malo utješi :)

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 10:45
Postao/la Slamd64
Sta se sve nece naci na internetu :D

slika

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 10:59
Postao/la shrike
Kaj, kupiš dionicu MS-a i eto, posjeduješ jedan njegov dio. I kaj sad? Doduše, bilo bi epic kupiti dionicu MS-a i pokloniti ju RMS-u za rođendan.

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 11:28
Postao/la Slamd64
Svejedno, bas je furka, a 5$ nije puno :D

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 12:52
Postao/la Markec
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/dosl ... ore-313242

kako to izgleda, pogledate video :D :D jesu me nasmijali :D

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 13:17
Postao/la shrike
Mene su jednom razljutili pa sam im napravio funkcionalni vibrator i rekao da se sada mog j**** sa time :D:D Onda mi je palo na pamet da bi mogao otvoriti dućan u kojem radim custom dildoe. Vidjevši ovo, pomišljam si da je to bila mja do sada najgenijalnija ideja.

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 13:57
Postao/la hrc
WTF is datnica? "blablabla" je datnica Advanced Audio Coding. Greška u koracima pri prijevodu, ili ja ne znam o nekim novitetima u hrvatskom rječniku što se tiče računalnih termina?

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 14:05
Postao/la retsam
hrc je napisao/la:WTF is datnica? "blablabla" je datnica Advanced Audio Coding. Greška u koracima pri prijevodu, ili ja ne znam o nekim novitetima u hrvatskom rječniku što se tiče računalnih termina?
Datnica = datoteka.

http://degiorgi.math.hr/~vsego/phun/rjecnik.html

Re: AW: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 14:06
Postao/la Slamd64
Ko da je BUG osmislio ovaj termin :D

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk 2

Re: čavrljanje

Postano: 05 svi 2013, 14:07
Postao/la shrike
možda i je!