Stranica: 837/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 05 svi 2013, 21:04
Postao/la Suko
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:51
Postao/la Abzeenth
Bolesna sam.
Kako ste vi? Čime se bavite, osim rudarenjem?

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:52
Postao/la iweb
Ja evo bio kod dermatologa.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:53
Postao/la Fugu
Abzeenth je napisao/la:Bolesna sam.
Kako ste vi? Čime se bavite, osim rudarenjem?

Što te snašlo, kakva bol?
@iweb: Nezgodno, čim je dermatolog u pitanju?
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:56
Postao/la iweb
"Mladež" kod pasa.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:57
Postao/la Fugu
iweb je napisao/la:"Mladež" kod pasa.
Jedan od mojih sinova isto ima na pasu, kuku, jedno 2 cm mladež. Kaj su ti rekli? (Ako nije preosobno pitanje)
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 14:59
Postao/la Abzeenth
Fugu je napisao/la:
Što te snašlo, kakva bol?
Ne znam, od jutros me strašno boli glava (a inače me skoro nikad ne boli) i hladno mi je, a čim se malo ugrijem se počnem znojiti i bude mi strašno vruće

Nisam ni na posao otišla
Ako ima liječnika ovdje, možda mi netko može reći dijagnozu "na daljinu"

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:00
Postao/la Fugu
Možda naš "otorinac"?
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:01
Postao/la iweb
Što ne odeš zbilja doktoru?
@Fugu - Ne zna točno je li mladež ili keratoza, ali trebalo bi vadit.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:02
Postao/la Lutherus
kaj duhan poskupil?