Stranica: 838/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:04
Postao/la Fugu
Za mog klinca su rekli da samo pratimo, za sada. To je od rođenja, al malo smeta jer je kod ruba gaća ili hlača.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:05
Postao/la Abzeenth
Lutherus je napisao/la:kaj duhan poskupil?
I neka je. :twisted:

Idem umirati offline. Čuvajte se, pozdrav slika

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:07
Postao/la Fugu
Sretno, puno tekućine i ak nebu bolje, trk kod strike doktora.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:09
Postao/la Lutherus
cuvajte se ljudi.

Abs sretno. nije valjda nista ozbiljno :(

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:13
Postao/la bertone
@Abzeenth, ajd ozdravi .. i mali savjet, meni je kod glavobolja znalo pomoći malo izležavanja i dremanja u kadi punoj vruće vode.

PS. Ak završiš na bolovanju javi pa da navratim s narančama, jagodama i gustim sokom.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 15:48
Postao/la Suko
Abzeenth je napisao/la: Ne znam, od jutros me strašno boli glava (a inače me skoro nikad ne boli) i hladno mi je, a čim se malo ugrijem se počnem znojiti i bude mi strašno vruće :| Nisam ni na posao otišla :cry:

Ako ima liječnika ovdje, možda mi netko može reći dijagnozu "na daljinu" :)
Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana. ;-)

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 16:16
Postao/la Vl@do
Koga da pohvalim za nove ikone. Gle, tek sada sam vidio, a možda su tu već dugo.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 16:18
Postao/la zole052
Lutherus je napisao/la:kaj duhan poskupil?
ja kupio zlatni dukat prije dva tri dana, nepromjenjena cijena...

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 16:25
Postao/la Fugu
Vl@do je napisao/la:Koga da pohvalim za nove ikone. Gle, tek sada sam vidio, a možda su tu već dugo.
Pohvali gazdu Iveka:

http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... &start=250

treći post pa nadalje...

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 17:38
Postao/la shrike
Suko je napisao/la: Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana. ;-)
Samo ti nama lijepo ozdravi Abzeenth :sretno :cvijet