Stranica: 838/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:04
Postao/la Fugu
Za mog klinca su rekli da samo pratimo, za sada. To je od rođenja, al malo smeta jer je kod ruba gaća ili hlača.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:05
Postao/la Abzeenth
Lutherus je napisao/la:kaj duhan poskupil?
I neka je.
Idem umirati offline. Čuvajte se, pozdrav

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:07
Postao/la Fugu
Sretno, puno tekućine i ak nebu bolje, trk kod strike doktora.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:09
Postao/la Lutherus
cuvajte se ljudi.
Abs sretno. nije valjda nista ozbiljno

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:13
Postao/la bertone
@Abzeenth, ajd ozdravi .. i mali savjet, meni je kod glavobolja znalo pomoći malo izležavanja i dremanja u kadi punoj vruće vode.
PS. Ak završiš na bolovanju javi pa da navratim s narančama, jagodama i gustim sokom.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 15:48
Postao/la Suko
Abzeenth je napisao/la:
Ne znam, od jutros me strašno boli glava (a inače me skoro nikad ne boli) i hladno mi je, a čim se malo ugrijem se počnem znojiti i bude mi strašno vruće

Nisam ni na posao otišla
Ako ima liječnika ovdje, možda mi netko može reći dijagnozu "na daljinu"

Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana.

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 16:16
Postao/la Vl@do
Koga da pohvalim za nove ikone. Gle, tek sada sam vidio, a možda su tu već dugo.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 16:18
Postao/la zole052
Lutherus je napisao/la:kaj duhan poskupil?
ja kupio zlatni dukat prije dva tri dana, nepromjenjena cijena...
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 16:25
Postao/la Fugu
Vl@do je napisao/la:Koga da pohvalim za nove ikone. Gle, tek sada sam vidio, a možda su tu već dugo.
Pohvali gazdu Iveka:
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... &start=250
treći post pa nadalje...
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 17:38
Postao/la shrike
Suko je napisao/la:
Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana.

Samo ti nama lijepo ozdravi Abzeenth
