Stranica: 839/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 17:50
Postao/la calisto053
Fugu je napisao/la:Možda naš "otorinac"?
Suko je napisao/la:Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana. ;)
A zašto ne odeš pravom doktoru? :mrgreen:
Samo brzo ozdravi! :cvijet :sretno

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:03
Postao/la shrike
Pazi ovo, "pravom doktoru". LOL. E, ja bi ozbiljno trebao kod otorinca, suko, očekuj moju posjetu!

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:30
Postao/la Suko
@Calisto Zašto bi išla kod doktora kad će ionako brzo ozdraviti? :bleh
@shrike Dogovorimo se. Al, ne radim baš sve estetske operacije pa ne znam koliko ti mogu pomoći. :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:32
Postao/la Vl@do
Suko je napisao/la: @shrike Dogovorimo se. Al, ne radim baš sve estetske operacije pa ne znam koliko ti mogu pomoći. :mrgreen:
:lulz :facepalm

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:38
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:@Calisto Zašto bi išla kod doktora kad će ionako brzo ozdraviti? :bleh
Ma brzo će ozdravit, samo joj treba malo pažnje... :zagrli
@shrike Dogovorimo se. Al, ne radim baš sve estetske operacije pa ne znam koliko ti mogu pomoći. :mrgreen:
Pih! Gdje su ona vremena kad su brijač, mesar i kirurg bili ista osoba :bleh sopak

slika

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:39
Postao/la holden
brate calisto, prestravi me samo tako

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:41
Postao/la calisto053
kecerraj je napisao/la:brate calisto, prestravi me samo tako
rofl

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:57
Postao/la bertone
calisto053 je napisao/la: Pih! Gdje su ona vremena kad su brijač, mesar i kirurg bili ista osoba :bleh sopak
.. i zubar .. ili je zubar bio kovač szbunjen szbunjen

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 18:59
Postao/la calisto053
Moderni medicinari su samo prodavači magle! Zna se što su bolesti i kako nastaju :mrgreen:

http://www.creatinggreatsmiles.ca/_imag ... ica-lg.jpg

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 19:00
Postao/la max360se
Abzeenth ozdravi nam brzo slika :cvijet