Stranica: 839/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 17:50
Postao/la calisto053
Fugu je napisao/la:Možda naš "otorinac"?
Suko je napisao/la:Tesko je ovako na daljinu ali na prvu ruku izgleda ko neka viroza. Budes ti dobro za par dana.
A zašto ne odeš pravom doktoru?
Samo brzo ozdravi!

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:03
Postao/la shrike
Pazi ovo, "pravom doktoru". LOL. E, ja bi ozbiljno trebao kod otorinca, suko, očekuj moju posjetu!
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:30
Postao/la Suko
@Calisto Zašto bi išla kod doktora kad će ionako brzo ozdraviti?

@shrike Dogovorimo se. Al, ne radim baš sve estetske operacije pa ne znam koliko ti mogu pomoći.

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:32
Postao/la Vl@do
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:38
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:@Calisto Zašto bi išla kod doktora kad će ionako brzo ozdraviti?

Ma brzo će ozdravit, samo joj treba malo pažnje...
@shrike Dogovorimo se. Al, ne radim baš sve estetske operacije pa ne znam koliko ti mogu pomoći.

Pih! Gdje su ona vremena kad su brijač, mesar i kirurg bili ista osoba

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:39
Postao/la holden
brate calisto, prestravi me samo tako
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:41
Postao/la calisto053
kecerraj je napisao/la:brate calisto, prestravi me samo tako

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:57
Postao/la bertone
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 18:59
Postao/la calisto053
Moderni medicinari su samo prodavači magle! Zna se što su bolesti i kako nastaju
http://www.creatinggreatsmiles.ca/_imag ... ica-lg.jpg
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 19:00
Postao/la max360se
Abzeenth ozdravi nam brzo
