Stranica: 840/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 19:01
Postao/la calisto053
:lulz

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 19:06
Postao/la Abzeenth
Isuse, taj smajlić :sokiran

Netko je pitao zašto ne idem "pravom" doktoru. Vjerovali ili ne, taj smajlić je vrlo precizno odgovorio na to pitanje. Naime, ta liječnica kod koje idem (i nikako da se prebacim, grr) ima naviku za sve dijeliti ili antibiotik ili IGLU U GUZICU :cry:

Tako mi je prošle godine dala kad me isto jako boljela glava. I još sam to morala platiti 10 kuna. I nisam mogla hodati dva dana :cry:

Ma proći će to brzo, valjda. Iako, sad mi je opet strašno vruće :roll:

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 19:51
Postao/la bertone
Ak se odlučiš mijenjati liječnicu obiteljske medicine i ak ti se da hopsati do zapadnog dijela grada bum ti pitao svoju da li ima mjesta da te uzme za pacijenta .. žena je mrak .. ne samo kao liječnica jer je znam iz vremena kad je još išla na faks i kad smo skup ružili.

Do tad .. :cvijet

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:03
Postao/la iweb
Abzeenth je napisao/la:Naime, ta liječnica kod koje idem (i nikako da se prebacim, grr) ima naviku za sve dijeliti ili antibiotik ili IGLU U GUZICU :cry:
Isto i s mojom, samo što ona ne daje igle u guzicu, nego samo kljuka antibioticima ili šalje za bolnicu. :roll:

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:05
Postao/la Suko
Zato lijepo budi doma, pij čaja i Lupoceta i neka te doma maze i paze i da vidiš kako će ti biti bolje. ;)

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:08
Postao/la bertone
Jbg .. kakve vi to doktore imate?
Ja svoju službeno vidim jednom u dvije godine, privatno dosta često :mrgreen: , no odnos liječnik pacijent je uvijek bio korektan .. doduše jednom se ozbiljno zaprijetila da će mi zvati šefa na posao ako ne uzmem tjedan-dva bolovanja ali smo se uspjeli dogovoriti na tri dana :D

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:09
Postao/la shrike
calisto053 je napisao/la: Pih! Gdje su ona vremena kad su brijač, mesar i kirurg bili ista osoba :bleh sopak

slika
Pa to ti je to! Taman me fino obrije, malo skine sala i proda ga kao špek i još sredi otora-la-tat-titu-te-ino otolaringološke šupljine i problem riješen! I onda mi kažu da su seoski vračevi loši.

E, inače, danas se vratih na trčanje. Nisam trčao već 4 godine i odma sam se ugojio ko pajcek. Uspio sam izdržat 15 minuta. :facepalm


@Bertone

Doktori ko čuvari zakona!

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:15
Postao/la bertone
shrike je napisao/la: @Bertone
Doktori ko čuvari zakona!
Pa zapravo i jesu, imaju dosta ovlasti, zakonskih i pravnih obveza s informacijama do kojih dođu kroz razovore s pacijentima .. samo kaj baš i ne rade kaj bi trebali.

shrike je napisao/la: E, inače, danas se vratih na trčanje. Nisam trčao već 4 godine i odma sam se ugojio ko pajcek. Uspio sam izdržat 15 minuta. :facepalm

Koji te vrag tjerao trčati .. oš i da tebi nekaj krcne .. si vidio da se zole jučer ujutro u 12,40 išao malo protegnuti pa da mu je nekaj krcnulo u vratu :mrgreen:

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:18
Postao/la max360se
:lulz

Dajte ljudi tjerate me na power posting

Re: čavrljanje

Postano: 06 svi 2013, 20:18
Postao/la Suko
U to doba su ti zubari/brijaci/kirurzi bolje lijecili od tada jako skupih doktora koji su svasta volili umutiti u svoje eliksire.

Inace, sram vas bilo da na nasem sluzbenom LZS Twitteru reklamirate Hrvatski telekom! I to nakon sto su me toliko napatili u ovih zadnjih godinu dana! :bleh