Stranica: 841/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:24
Postao/la shrike
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:31
Postao/la bertone
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:34
Postao/la iv@n
Suko je napisao/la:U to doba su ti zubari/brijaci/kirurzi bolje lijecili od tada jako skupih doktora koji su svasta volili umutiti u svoje eliksire.
Inace, sram vas bilo da na nasem sluzbenom LZS Twitteru reklamirate Hrvatski telekom! I to nakon sto su me toliko napatili u ovih zadnjih godinu dana!

A morao sam pomoći, cura je linuxsašica

Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:38
Postao/la iv@n
shrike je napisao/la:E, inače, danas se vratih na trčanje. Nisam trčao već 4 godine i odma sam se ugojio ko pajcek. Uspio sam izdržat 15 minuta.
Tako mene s vremena na vrijeme pukne neki film zdravog života, pa satima pravim tablice, izračune, tražim najbolje GPS aplikacije, biram glazbu koju ću slušati dok trčim... sve veseo kako će se tablica u Calcu nadopunjavati svakim danom, a grafovi pokazivat sve više prijeđenih kilometara...
To obično potraje tri dana.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:40
Postao/la shrike
ozbiljno? postoje gps aplikacije za trčanje? Može koja preporuka?
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:44
Postao/la Suko
shrike je napisao/la:ozbiljno? postoje gps aplikacije za trčanje? Može koja preporuka?
https://play.google.com/store/apps/deta ... zombiesrun 
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:46
Postao/la iv@n
iweb je napisao/la:Isto i s mojom, samo što ona ne daje igle u guzicu, nego samo kljuka antibioticima ili šalje za bolnicu.

Joj, znam jednu takvu, srećom nije moja doktorica. Za najmanju sitnicu odmah antibiotici, ili pak šalje na sto bespotrebnih pregleda.
Ne sjećam se kad sam zadnji put uzeo antibiotik, možda čak kao dijete. Kolega jedan ih stalno pije, čim ga uhvati prehlada/gripa, i stalno je boležljiv, uvijek se razboli, valjda je postao imun na to sve.
Takve stvari obično prohodam, u ekstremnim slučajevima preležim, iznojim se u krevetu dan dva, čajevi, juhice, hrpa VitC i tijelo se samo izbori, imunološki sustav je čudo. Samo ljudi su postali toliki komformisti da ne mogu izdržat malo glavobolje.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:49
Postao/la iv@n
Koristim JogTracker inače, kad stignem doma odmah prebaci na server rezultate, pa imaš detaljan uvid u statistiku, tipa prosječna brzina, kalorije,čitava ruta označena na Google Maps i takve stvari, sve u browseru s history opcijom.
Imam instaliran i Endomondo, ali nisam ga koristio nešto previše.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 20:52
Postao/la iweb
Ja sam koristio RunKeeper, otrčao dva puta, shvatio da to neću više radit nakon nekih mjesec dana i obrisao ga.
Re: čavrljanje
Postano: 06 svi 2013, 21:30
Postao/la shicy
i ja imam običaj svu matematiku i statistiku pripremit, izračune, proračune, integrale, diferencijalne...i onda prestanem trčat nakon 2 puta xD