Stranica: 843/1235.
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 11:50
Postao/la shrike
eloop je napisao/la:Ne treba kolega, dovoljno je naci neku izdrzljivu koja trci ispred tebe a ti je ne zelis izgubuti iz vidia. Prosto moras trcati.
Eto! To je sva mudrost:)
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 17:59
Postao/la Medojedni jazavac
Moze i kolegica.
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 18:41
Postao/la shrike
Ubrzo postane sumnjičava
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 18:45
Postao/la shicy
hahah shrike sve zna, iskustvo je to

čuj, moraš mijenjat žrtve, da ne postanu sumnjičave i dovedu svoje gadnije polovice koje te mogu istrijebit

Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 18:57
Postao/la Suko
Onda vam je bolje kupit role pa se rolati po Jarunu.
Tako da ne morate slijediti nikoga a okice možete pasti do iznemoglosti na kolegicama rolericama.
Tako je bar bilo davnih dana kad sam ja bio studenat i posjedovao par finih brzih rola. Nadam se da se taj dio nije izmjenio.

Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:08
Postao/la Staromodan
Hm, pa zato sam rekao da ja više volim sjediti i gledati.
Još samo treba da trčim za njima... kak da ne.
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:12
Postao/la drone
Eto slušajte iskusnog lisca Suku koji je uspio... srolati ženu. Vi jadnici tu samo filozofirate. Maratonci
(aj ovaj jedan se bar ne muči nego lijepo sjedi)

Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:35
Postao/la Lutherus
Odlično. Migrena se vratila. Ovaj puta u pojačanom sastavu.
Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:41
Postao/la Cooleech
Lutherus je napisao/la:Odlično. Migrena se vratila. Ovaj puta u pojačanom sastavu.
A di je bila? U teretani?

Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:43
Postao/la shrike
Lutherus je napisao/la:Odlično. Migrena se vratila. Ovaj puta u pojačanom sastavu.
Uf, kaj nije to nešto od čega samo cure pate?