Re: čavrljanje
Postano: 07 svi 2013, 19:57
Nije. Žene samo češće pate. Od 10 žena pate njih 3 a od muškaraca 2 na 10.
omg ozbiljno?Bertone je napisao/la:Ak se odlučiš mijenjati liječnicu obiteljske medicine i ak ti se da hopsati do zapadnog dijela grada bum ti pitao svoju da li ima mjesta da te uzme za pacijenta .. žena je mrak .. ne samo kao liječnica jer je znam iz vremena kad je još išla na faks i kad smo skup ružili.

A jesi li bolje sada?Abzeenth je napisao/la:omg ozbiljno?Bertone je napisao/la:Ak se odlučiš mijenjati liječnicu obiteljske medicine i ak ti se da hopsati do zapadnog dijela grada bum ti pitao svoju da li ima mjesta da te uzme za pacijenta .. žena je mrak .. ne samo kao liječnica jer je znam iz vremena kad je još išla na faks i kad smo skup ružili.![]()
Pa to bi bilo super, meni je svejedno u kojem je dijelu grada, ionako ne idem svaki dan tamoA stvarno bih voljela neku liječnicu koja mi neće svaki put uvaliti antibiotik ili me otpraviti uz riječi "ništa tebi nije", a uputnice za specijalističke preglede je voljna udijeliti valjda jednom u stoljeću
Da ne spominjem kako se na prvoj godini, kad sam tek došla u Zagreb, izderala na mene i istjerala me zato što nisam znala gdje je neka klinika, i zamisli, usudila sam se pitati nju da mi objasni
![]()
Tako da, primam sve preporuke (od svih vas iz ZG) na PP
Možete dobiti pivo ili više njih od mene
Makni se sa tog CRT monitora, to je meni migrene uzrokovalo.Lutherus je napisao/la:Odlično. Migrena se vratila. Ovaj puta u pojačanom sastavu.
i u krevet.Pitaj Bertoneashrike je napisao/la:kafetin=malo jača kava
skoro, ali mora biti na prazan zeludac.shrike je napisao/la:kafetin=malo jača kava