Stranica: 844/1235.

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 19:57
Postao/la Lutherus
Nije. Žene samo češće pate. Od 10 žena pate njih 3 a od muškaraca 2 na 10.

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 20:06
Postao/la Abzeenth
Bertone je napisao/la:Ak se odlučiš mijenjati liječnicu obiteljske medicine i ak ti se da hopsati do zapadnog dijela grada bum ti pitao svoju da li ima mjesta da te uzme za pacijenta .. žena je mrak .. ne samo kao liječnica jer je znam iz vremena kad je još išla na faks i kad smo skup ružili.
omg ozbiljno? :o
Pa to bi bilo super, meni je svejedno u kojem je dijelu grada, ionako ne idem svaki dan tamo :D A stvarno bih voljela neku liječnicu koja mi neće svaki put uvaliti antibiotik ili me otpraviti uz riječi "ništa tebi nije", a uputnice za specijalističke preglede je voljna udijeliti valjda jednom u stoljeću :( Da ne spominjem kako se na prvoj godini, kad sam tek došla u Zagreb, izderala na mene i istjerala me zato što nisam znala gdje je neka klinika, i zamisli, usudila sam se pitati nju da mi objasni :cry:

Tako da, primam sve preporuke (od svih vas iz ZG) na PP :D
Možete dobiti pivo ili više njih od mene slika

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 20:23
Postao/la shrike
Abzeenth je napisao/la:
Bertone je napisao/la:Ak se odlučiš mijenjati liječnicu obiteljske medicine i ak ti se da hopsati do zapadnog dijela grada bum ti pitao svoju da li ima mjesta da te uzme za pacijenta .. žena je mrak .. ne samo kao liječnica jer je znam iz vremena kad je još išla na faks i kad smo skup ružili.
omg ozbiljno? :o
Pa to bi bilo super, meni je svejedno u kojem je dijelu grada, ionako ne idem svaki dan tamo :D A stvarno bih voljela neku liječnicu koja mi neće svaki put uvaliti antibiotik ili me otpraviti uz riječi "ništa tebi nije", a uputnice za specijalističke preglede je voljna udijeliti valjda jednom u stoljeću :( Da ne spominjem kako se na prvoj godini, kad sam tek došla u Zagreb, izderala na mene i istjerala me zato što nisam znala gdje je neka klinika, i zamisli, usudila sam se pitati nju da mi objasni :cry:

Tako da, primam sve preporuke (od svih vas iz ZG) na PP :D
Možete dobiti pivo ili više njih od mene slika
A jesi li bolje sada?

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 21:33
Postao/la Staromodan
Radi li netko od vas sa serverima (ili ako dosta zna o tome)?
Imam nekoliko (vjerojatno glupih) početničkih pitanja.

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 21:42
Postao/la max360se
Lutherus je napisao/la:Odlično. Migrena se vratila. Ovaj puta u pojačanom sastavu.
Makni se sa tog CRT monitora, to je meni migrene uzrokovalo.
Rijetko kad mi se migrene pojavljuju od kad sam zaminjenio monitor. Jedino sto me sinusi znaju boliti kad je promjena vremena ali to je druga stvar.

A nista, uzmi kafetin slika i u krevet.

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 22:00
Postao/la max360se
Is Linux About Choice?

via Greg KH on G+

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 22:04
Postao/la Fugu
Malo me razočarao novi Muktware izgled.
Očito je prilagođeno više za mudrofone no za desktop.

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 22:09
Postao/la shrike
kafetin=malo jača kava :D

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 22:17
Postao/la Fugu
shrike je napisao/la:kafetin=malo jača kava :D
Pitaj Bertonea :zvizdi .

Re: čavrljanje

Postano: 07 svi 2013, 22:19
Postao/la max360se
shrike je napisao/la:kafetin=malo jača kava :D
skoro, ali mora biti na prazan zeludac.

@Fugu
da nije tuzno bilo bi smijesno.