Stranica: 10/34.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 19 sij 2013, 23:30
Postao/la retsam
Lutherus je napisao/la::protest_lol francuzi i kvaliteta vozila :protest_lol
:facepalm :facepalm :facepalm Mojem su starom nakon 4 mjeseca od kupnje Peugeota 307 rekli da mora mijenjati cijelo računalo i to je onda došlo oko 6000 kn, nakon godinu dana dogodio se problem s ručnom, dosad se je naplaćao kao da je kupio dva auta :D

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 19 sij 2013, 23:59
Postao/la Suko
Imao sam auto s njemackim motorom. 1.9 TDI Seat Cordoba.
Od sedam godina koliko sam ga imao pet je motor stalno radio probleme i nitko nije znao u cemu je kvar. Da ne kazem da je auto bio tesko sranje.
Moji roditelji imaju francuske aute vec dvanaest godina. Nikad nikakv kvar.
Ja ima francuski auto godinu i pol i nikad nikakvih problema nisam imao. Niti naznaku. Kad budem kupovao novi auto opet ce biti francuz.
Toliko o kvaliteti.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 07:31
Postao/la Lutherus
E i Deutsche Fahrzeuge imaju također velike razlike u kvaliteti. Svehvaljeni VW i BMW su najlošija njemačka vozila. No postoje i daleko lošiji od Francuskih vozila. To su Engleski auti.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 10:40
Postao/la calisto053
Lutherus je napisao/la:Svehvaljeni VW i BMW su najlošija njemačka vozila.
::bravo :thumbs
A ljudi se onda kunu u švabska auta... :facepalm
Kod mene stari Hyundai Accent - u lipnju navršio punih 14 godina (156,000 km) i nikad niti jedan kvar (hvala Sili :zamisljen ). Stari vozi novijeg Accenta već 7 godina i sve radi savršeno ;)

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 10:59
Postao/la Cooleech
Kod mene je Opel Corsa C, punih joj 7 godina. Što se tiče mehanike, osim što mi je riknula pumpa goriva (mojom krivnjom, začepio se filter goriva), sve je u najboljem redu. Prešla je tek oko 59 000, ali istu takvu mi ima rodica (njena je prešla 120 000 bez kvarova). Ako se auto redovno i pravilno održava, svaki će služit svrsi. Osim ako je Englez. :D

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 11:04
Postao/la Lutherus
Trenutno kod mene Toyota Celica 4WD. Jako dobar auto. Ali nije supra :(

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 11:46
Postao/la bertone
Lutherus je napisao/la:Trenutno kod mene Toyota Celica 4WD. Jako dobar auto. Ali nije supra :(
Ako budeš prodavao, sjeti me se .. možda se nekaj dogovorimo :D

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 12:07
Postao/la calisto053
Jedna zanimljivost: auto koji se vrlo često ignorira i predmet je podsmijeha (na žalost, više se ne proizvodi) je Daiwoo Tico. Vozi ga moja cura (bolje rečeno: gazi ga :roll: ), a njen stari je mehaničar pa mi priča o njemu. Taj auto je nepoderiv! Jedan lik je prešao s njim 500,000 km i još traje, dok je drugi natukao 750,000 km i na kraju ga prodao u dijelove iako je još bio dobar.
Vidio sam što se radi s tim autom - neki su u poluraspadnutom stanju s izvađenim dijelovima i još voze!

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 12:11
Postao/la bertone
Ehh da, Tico .. kupio sam ga novog prije 15-16 godina, ganjao nekih 8 i prodao jer mi se nije davalo xy kuna za zamjenu prednjih glavčina kotača (jer su mi kreteni od vulkanizera pretegnuli matice pa su se u glavčinu uprešani šarafi vrtili u prazno) .. prodaja je bila jedna od grešaka u životu, ali što je tu je ..

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 20 sij 2013, 12:17
Postao/la Lutherus
Trenutno najlošiji auti koje vozil bili Fiat Punto i Alfa 156 dok Mercedes c220 Kompressor idalje drži titulu najkvalitetnijeg posjeda na 4 kotača.